base 4.1.0 - en to lt translation catalogue (1488 entries)

en:  [invalid string in stop(.)]
lt:  [klaida eilutėje stop(.)]

en:  [invalid string in warning(.)]
lt:  [klaida eilutėje warning(.)]

en:  not overwriting file '%s
lt:  neperrašo failo '%s'

en: "%s" can only be set as the class if the object has this type; found "%s"
lt: "%s" gali būti nustatyta kaip klasė, jei objektas yra šio tipo, rasta "%s"

en: "%s" is not a %s function
lt: "%s" nėra funkcija %s

en: "%s" not available for %s() for package "%s"
lt: "%s" negalimas %s() pakete "%s"

en: "par.ask.default" has been replaced by "device.ask.default"
lt: "par.ask.default" pakeistas "device.ask.default"

en: %d argument passed to '%s' which requires %d | %d arguments passed to '%s' which requires %d
lt[0]: %d argumentas perduotas į ‘%s’, kur reikia %d
lt[1]: %d argumentai perduoti į ‘%s’, kur reikia %d
lt[2]: %d argumentų perduota į ‘%s’, kur reikia %d

en: %d argument passed to '%s' which requires %d to %d | %d arguments passed to '%s' which requires %d to %d
lt[0]: %d argumentas perduotas į ‘%s’, kur reikia %d į %d
lt[1]: %d argumentai perduoti į ‘%s’, kur reikia %d į %d
lt[2]: %d argumentų perduota į ‘%s’, kur reikia %d į %d

en: %d argument passed to .Internal(%s) which requires %d | %d arguments passed to .Internal(%s) which requires %d
lt[0]: %d argumentas perduotas į .Internal(%s), kur reikia %d
lt[1]: %d argumentai perduoti į .Internal(%s), kur reikia %d
lt[2]: %d argumentų perduota į .Internal(%s), kur reikia %d

en: %d arguments not used by format '%s'
lt: %d argumentas nepatenka į sritį '%s'

en: %s at %s#%d:
lt: %s %s#%d:

en: %s not available for this device
lt: %s negalimas šiam įrenginiui

en: %s not enabled for this connection
lt: %s negalimas šiam ryšiui

en: %s occurred on line %d
     use a command like
     x <- edit()
     to recover
lt: %s įvyko eilutėje %d
     naudokite komandą kaip
     x <- edit()
    norėdami atkurti

en: %s symbol name "%s" not in DLL for package "%s"
lt: %s simbolio vardas "%s" nėra DLL paketui "%s"

en: %s symbol name "%s" not in load table
lt: %s simbolio vardo "%s" nėra įkeltoje lentelėje

en: %s() applied to non-(list or vector) of type '%s'
lt: '%s' tipo ne (sąrašui ar vektoriui) pritaikytas %s()

en: %s() applies only to vectors
lt: %s() taikoma tik vektoriams

en: '%ls' already exists
lt: '%ls' jau yra

en: '%ls' not found
lt: '%ls' nerasta

en: '%s' already exists
lt: '%s' jau yra

en: '%s' events not supported in this device
lt: '%s' įvykiai nepalaikomi šiame įrenginyje

en: '%s' exists but is not a fifo
lt: '%s' yra, bet tai nėra FIFO

en: '%s' is deprecated and will be disabled
lt: '%s' nebenaudojamas ir bus išjungtas

en: '%s' is missing
lt: '%s' praleistas

en: '%s' is not a %s
lt: '%s' nėra %s

en: '%s' looks like a pre-2.4.0 S4 object: please recreate it
lt: '%s' panašus į ankstesnį 2.4.0 S4 objektą: atkurkite jį

en: '%s' may not be available when loading
lt: '%s' gali būti nepasiekiamas įkeliant

en: '%s' must be a character string
lt: '%s' turi būti ženklų eilutė

en: '%s' must be a finite number
lt: '%s' turi būti baigtinis skaičius

en: '%s' must be a list
lt: '%s' turi būti sąrašas

en: '%s' must be a list or atomic vector
lt: '%s' turi būti sąrašas arba atominis vektorius

en: '%s' must be a list or expression
lt: '%s' turi būti sąrašas arba išraiška

en: '%s' must be called on a CHARSXP, but got '%s'
lt: '%s' turi būti iškviečiamas CHARSXP, bet gauta '%s'

en: '%s' must be of length 1
lt: '%s' turi būti 1 ilgio

en: '%s' must be of length at least one
lt: '%s' ilgis turi būti bent vienas

en: '%s' not found
lt: '%s' nerasta

en: '%s' object cannot be coerced to type '%s'
lt: '%s' objektas negali būti pakeistas į tipą '%s'

en: '%s' operator requires 2 arguments
lt: '%s' operatoriui reikia 2 argumentų

en: '%s' requires a character vector
lt: '%s' turi būti tekstinis vektorius

en: '%s' used more than once
lt: '%s' naudojamas daugiau nei vieną kartą

en: '...' used in an incorrect context
lt: neteisingas '...' naudojimo atvejis

en: '.NAME' is missing
lt: '.NAME' yra praleistas

en: '.Random.seed' has wrong length
lt: neteisingas '.Random.seed' ilgis

en: '.Random.seed' is not an integer vector but of type '%s', so ignored
lt: '.Random.seed' nėra sveikųjų skaičių vektorius, bet '%s' tipo, todėl ignoruojamas

en: '.Random.seed[1] = 5' but no user-supplied generator, so ignored
lt: '.Random.seed[1] = 5', bet ne vartotojo teikiamas generatorius, todėl ignoruojamas

en: '.Random.seed[1]' is not a valid Normal type, so ignored
lt: '.Random.seed[1]' netinkamas normalusis tipas, todėl ignoruojamas

en: '.Random.seed[1]' is not a valid RNG kind so ignored
lt: '.Random.seed[1]' yra netinkama RNG rūšis, todėl ignoruojama

en: '.Random.seed[1]' is not a valid integer, so ignored
lt: '.Random.seed[1]' netinkamas sveikasis skaičius, todėl ignoruojamas

en: 'A' must be a *square* matrix
lt: 'A' turi būti *kvadratinė* matrica

en: 'CreateProcess' failed to run '%s'
lt: 'CreateProcess' nepavyko paleisti '%s'

en: 'EXPR' is missing
lt: trūksta 'EXPR'

en: 'FUN.VALUE' must be a vector
lt: 'FUN.VALUE' turi būti vektorius

en: 'NextMethod' called from an anonymous function
lt: 'NextMethod' iškviestas iš anoniminės funkcijos

en: 'NextMethod' called from outside a function
lt: 'NextMethod' iškviestas iš išorinės funkcijos

en: 'OutDec' must be a string of one character
lt: 'OutDec' turi būti vieno simbolio eilutė

en: 'PCRE_study' has no effect with PCRE2
lt: 'PCRE_study' neturi įtakos su PCRE2

en: 'Recall' called from outside a closure
lt: 'Recall' iškviestas iš išorinio uždarinio

en: 'Sys.setenv' is not available on this system
lt: 'Sys.setenv' nėra šioje sistemoje

en: 'Sys.unsetenv' is not available on this system
lt: 'Sys.unsetenv' nėra šioje sistemoje

en: 'UseMethod' used in an inappropriate fashion
lt: 'UseMethod' naudojamas netinkamu būdu

en: 'a' (%d x %d) must be square
lt: 'a' (%d x %d) turi būti kvadratas

en: 'a' and 'b' must have the same type
lt: 'a' ir 'b' turi būti to paties tipo

en: 'a' does not have named dimnames
lt: 'a' neturi įvardyto dimnames

en: 'a' is 0-diml
lt: 'a' yra 0-dimL

en: 'a' must be a square matrix
lt: 'a' turi būti kvadratinė matrica

en: 'a' must have dims > 0
lt: 'a' turi būti dims > 0

en: 'all.x' must be TRUE or FALSE
lt: 'all.x' turi būti TRUE arba FALSE

en: 'all.y' must be TRUE or FALSE
lt: 'all.y' turi būti TRUE arba FALSE

en: 'alloc3DArray': too many elements specified
lt: 'alloc3DArray': nurodyta per daug elementų

en: 'allocArray': too many elements specified by 'dims'
lt: 'allocArray': nurodyta per daug 'dims' elementų

en: 'allowNonCompression' must be TRUE or FALSE
lt: 'allowNonCompression' turi būti TRUE arba FALSE

en: 'ascii' must be logical
lt: 'ascii' turi būti loginis

en: 'attach' only works for lists, data frames and environments
lt: 'attach' veikia tik sąrašuose, duomenų lentelėse ir darbo aplinkose

en: 'b' (%d x %d) must be compatible with 'a' (%d x %d)
lt: 'b' (%d x %d) turi būti suderinamas su 'a' (%d x %d)

en: 'breaks' is not sorted
lt: 'breaks' nėra rūšiuojami

en: 'by' argument is much too small
lt: 'by' argumentas per mažas

en: 'by' contains NAs
lt: 'by' turi NA

en: 'by' has length 0, but not 'lengths'
lt: 'by' ilgis yra 0, bet ne 'lengths'

en: 'by' is not of mode integer
lt: 'by' nėra sveikieji skaičiai

en: 'con' is not a connection
lt: 'con' nėra ryšys

en: 'con' is not an output rawConnection
lt: 'con' nėra rawConnection išvestis

en: 'con' is not an output textConnection
lt: 'con' nėra textConnection išvestis

en: 'cummax' not defined for complex numbers
lt: 'cummax' nėra apibrėžtas kompleksiniams skaičiams

en: 'cummin' not defined for complex numbers
lt: 'cummin' nėra apibrėžtas kompleksiniams skaičiams

en: 'data' must be of a vector type, was '%s'
lt: 'data' tipas turi būti vektorius, buvo '%s'

en: 'decimal.mark' must be a string of one character
lt: 'decimal.mark' turi būti vieno simbolio eilutė

en: 'decreasing' must be TRUE or FALSE
lt: 'decreasing' turi būti TRUE arba FALSE

en: 'dimnames' applied to non-array
lt: 'dimnames' taikoma ne masyvui

en: 'dims' cannot be of length 0
lt: 'dims' ilgis negali būti 0

en: 'dirmark = TRUE' is not supported on this platform
lt: 'dirmark = TRUE' nepalaikoma šioje platformoje

en: 'duplicated' applies only to vectors
lt: 'duplicated' taikoma tik vektoriams

en: 'enclos' must be an environment
lt: 'enclos' turi būti darbo aplinka

en: 'env' argument must be an environment
lt: 'env' argumentas turi būti darbo aplinka

en: 'envir' argument must be an environment
lt: 'envir' argumentas turi būti darbo aplinka

en: 'envir' must be an environment
lt: 'envir' turi būti darbo aplinka

en: 'eps.correct' must be 0, 1, or 2
lt: 'eps.correct' turi būti 0, 1 arba 2

en: 'exdir' does not exist
lt: tokio 'exdir' nėra

en: 'exdir' is too long
lt: 'exdir' per ilgas

en: 'expr' argument must be an expression
lt: 'expr' argumentas turi būti išraiška

en: 'file' argument is too long
lt: 'file' argumentas per ilgas

en: 'file' must be a character string or connection
lt: 'file' turi būti ženklų eilutė ar ryšys

en: 'file' must be non-empty string
lt: 'file' turi būti netuščia eilutė

en: 'fmt' is not a character vector
lt: 'fmt' nėra tekstinis vektorius

en: 'fmt' length exceeds maximal format length %d
lt: 'fmt' ilgis viršija maksimalų formato ilgį %d

en: 'from' contains NAs
lt: 'from' turi NA

en: 'from' has length 0, but not 'lengths'
lt: 'from' ilgis yra 0, bet ne 'lengths'

en: 'from' is not of mode integer
lt: 'from' nėra sveikieji skaičiai

en: 'fromLast' must be TRUE or FALSE
lt: 'fromLast' turi būti TRUE arba FALSE

en: 'fromLast' must be length 1
lt: 'fromLast' ilgis turi būti 1

en: 'function' is not a function, but of type %d
lt: 'function' nėra funkcija, bet tipas %d

en: 'gap' must be non-negative integer
lt: 'gap' turi būti neneigiamas sveikasis skaičius

en: 'generic' argument must be a character string
lt: 'generic' argumentas turi būti ženklų eilutė

en: 'intern' must be logical and not NA
lt: 'intern' turi būti loginis ir netrūkstama reikšmė (NA)

en: 'k' (%.2f) must be integer, rounded to %.0f
lt: 'k' (%.2f) turi būti sveikasis skaičius suapvalintas iki %.0f

en: 'length.out' must be a non-negative number
lt: 'length.out' turi būti neneigiamas skaičius

en: 'lengths' is not of mode integer
lt: 'lengths' nėra sveikieji skaičiai

en: 'lengths' must be a vector of non-negative integers
lt: 'lengths' turi būti teigiamų sveikųjų skaičių vektorius

en: 'level' must be one of 0 ... 9
lt: 'level' turi būti vienas iš 0 ... 9

en: 'list' argument must be a list
lt: 'list' argumentas turi būti sąrašas

en: 'lwd' must be non-negative and finite
lt: 'lwd' turi būti neneigiamas ir baigtinis

en: 'match' requires vector arguments
lt: 'match' reikia vektoriaus argumentų

en: 'methods' package not yet loaded
lt: 'methods' paketas dar neįkeltas

en: 'mode' for the clipboard must be 'r' on Unix
lt: iškarpinės 'mode' turi būti 'r' Unix aplinkoje

en: 'mode' for the clipboard must be 'r' or 'w'
lt: iškarpinės 'mode' turi būti 'r' arba 'w'

en: 'mode' must be of length at least one
lt: 'mode' ilgis turi būti bent 1

en: 'name' is missing
lt: praleistas 'name'

en: 'name' must be non-null character string
lt: 'name' turi būti nenulinė ženklų eilutė

en: 'names' is not a character vector
lt: 'names' nėra tekstinis vektorius

en: 'names' must be a character vector
lt: 'names' turi būti tekstinis vektorius

en: 'nmax' must be positive
lt: 'nmax' turi būti teigiamas

en: 'nthcdr' list shorter than %d
lt: 'nthcdr' sąrašas trumpesnis nei %d

en: 'nthcdr' needs a list to CDR down
lt: 'nthcdr' reikalingas sąrašas į CDR

en: 'object' is too short
lt: 'object' per trumpas

en: 'old' is longer than 'new'
lt: 'old' yra ilgesnis nei 'new'

en: 'onOff' must be TRUE or FALSE
lt: 'onOff' turi būti TRUE arba FALSE

en: 'opts' should be small non-negative integer
lt: 'opts' turėtų būti mažas neneigiamas sveikasis skaičius

en: 'parent' is not an environment
lt: 'parent' nėra darbo aplinka

en: 'path' must be a character vector
lt: 'path' turi būti tekstinis vektorius

en: 'pattern' is invalid UTF-8
lt: 'pattern' neteisinga UTF-8 koduotė

en: 'pattern' is invalid in this locale
lt: 'pattern' neteisinga šioje lokalėje

en: 'pattern' must be a non-empty character string
lt: 'pattern' turi būti netuščia ženklų eilutė

en: 'pcre2_patterninfo' returned '%d'
lt: 'pcre2_patterninfo' grąžino '%d'

en: 'pcre_fullinfo' returned '%d'
lt: 'pcre_fullinfo' pateikė '%d'

en: 'perm' is of wrong length %d (!= %d)
lt: 'perm' ilgis %d (!= %d) neteisingas

en: 'perm[%d]' does not match a dimension name
lt: 'perm[%d]' nesutampa su dimensijos vardu

en: 'pos' must be an integer
lt: 'pos' turi būti sveikasis skaičius

en: 'raw = FALSE' but '%s' is not a regular file
lt: 'raw = FALSE', bet '%s' nėra įprastas failas

en: 'replacement' is invalid UTF-8
lt: 'replacement' neteisinga UTF-8 koduotė

en: 'replacement' is invalid in this locale
lt: 'replacement' neteisinga šioje lokalėje

en: 'resize' must be TRUE or FALSE
lt: 'resize' turi būti TRUE arba FALSE

en: 'signed = FALSE' is only valid for integers of sizes 1 and 2
lt: 'signed = FALSE' tinka tik 1 ir 2 dydžių sveikiesiems skaičiams

en: 'size' argument must be a positive integer
lt: 'size' turi būti teigiamas sveikasis skaičius

en: 'size' cannot exceed ncol(x) = %d
lt: 'size' negali viršyti ncol(x) = %d

en: 'size' cannot exceed nrow(x) = %d
lt: 'size' negali viršyti nrow(x) = %d

en: 'standardGeneric' called without 'methods' dispatch enabled (will be ignored)
lt: 'standardGeneric' iškviesta be 'methods' išsiuntimo įgalinimo (bus ignoruojama)

en: 'switch' with no alternatives
lt: 'switch' be alternatyvų

en: 'text' must be TRUE or FALSE
lt: 'text' turi būti TRUE arba FALSE

en: 'title' must be a string
lt: 'title' turi būti eilutė

en: 'tracemem' is not useful for promise and environment objects
lt: 'tracemem' nėra naudingas perspektyvai ir aplinkos objektams

en: 'tracemem' is not useful for weak reference or external pointer objects
lt: 'tracemem' nėra naudingas silpnoms rodyklėms ar objektų išorinėms rodyklėms

en: 'tsp' attribute must be numeric
lt: 'tsp' atributas turi būti realusis skaičius

en: 'tsp' attribute must be numeric of length three
lt: 'tsp' atributas turi būti realusis skaičius, kurio ilgis 3

en: 'user_norm_rand' not in load table
lt: 'user_norm_rand' nėra įkeltoje lentelėje

en: 'user_unif_rand' not in load table
lt: 'user_unif_rand' nėra įkeltoje lentelėje

en: 'value' must be non-null character string
lt: 'value' turi būti nenulinė ženklų eilutė

en: 'value' must be of positive length
lt: 'value' ilgis turi būti teigiamas

en: 'what' must be a function or character string
lt: 'what' turi būti funkcija arba simbolių eilutė

en: 'which' must be a length 1 logical vector
lt: 'which' turi būti simbolių vektorius, kurio ilgis 1

en: 'which' must be of mode character
lt: 'which' turi būti simbolinio tipo

en: 'width=%d, height=%d' are unlikely values in pixels
lt: 'width=%d, height=%d' negalimos pikselių reikšmės

en: 'x' is not an atomic vector type
lt: 'x' nėra atominis vektorius

en: 'x' is too short
lt: 'x' yra per trumpas

en: 'x' must be a character vector
lt: 'x' turi būti tekstinis vektorius

en: 'x' must be a character vector or a list of NULL or raw vectors
lt: 'x' turi būti simbolių vektorius arba NULL sąrašas arba neapdoroti vektoriai

en: 'x' must be a square complex matrix
lt: 'x' turi būti unitarioji matrica

en: 'x' must be a square numeric matrix
lt: 'x' turi būti kvadratinė realiųjų skaičių matrica

en: 'x' must be a vector
lt: 'x' turi būti vektorius

en: 'x' must be numeric
lt: 'x' turi būti realusis skaičius

en: 'x' must have positive length
lt: 'x' ilgis turi būti teigiamas

en: (converted from warning) %s
lt: (pakeista įspėjus) %s

en: (hard) links are not supported on this platform
lt: (nuolatinės) nuorodos nėra palaikomos šioje platformoje

en: (subscript) logical subscript too long
lt: (indeksas) per ilgas loginis indeksas

en: ..%d used in an incorrect context, no ... to look in
lt: ..%d neteisingas naudojimo atvejis, ne ... ieškoti

en: ... is not a pairlist
lt: ... nėra pairlist

en: ... used in a situation where it does not exist
lt: ... naudojama atveju, kai to nėra

en: <ERROR: re-encoding failure from encoding '%s'>
lt: <ERROR: koduotės '%s' klaida iš naujo koduojant>

en: ARGUMENT '%s' __ignored__
lt: ARGUMENTAS '%s' __atmestas__

en: An unusual circumstance has arisen in the nesting of readline input. Please report using bug.report()
lt: Retas atvejis pasirodė skaitant įvesties eilutę. Prašome pranešti naudojant bug.report()

en: BLAS/LAPACK routine '%6s' gave error code %d
lt: BLAS/LAPACK programa '%6s' pateikė klaidos kodą %d

en: C level MAKE_CLASS macro called with NULL string pointer
lt: C lygio MAKE_CLASS makrokomanda iškviesta su NULL eilutės rodykle

en: C level NEW macro called with null class definition pointer
lt: C lygio NEW makrokomanda iškviesta su tuščiosios klasės apibrėžties rodykle

en: CRC error in zip file
lt: CRC klaida ZIP faile

en: Calls:
lt: Iškvietimai:

en: Cannot open file '%s': %s
lt: Nepavyko atverti failo '%s': %s

en: Child process not responding.  R will terminate it.
lt: Antrinis procesas neatsako.  R nutrauks procesą.

en: Clipping polygon that does not need clipping
lt: Atskiriamas daugiakampis, kuriam nereikia atskyrimo

en: Coercing LHS to a list
lt: LHS vertimas į sąrašą

en: Conversion failed
lt: Konvertavimas nepavyko

en: DLL attempted to change FPU control word from %x to %x
lt: Dinaminė biblioteka bandė pakeisti slankiojo kablelio procesoriaus (FPU) valdiklio žodį iš %x į %x

en: DLL name is too long
lt: Dinaminės bibliotekos vardas per ilgas

en: DLLname '%s' is too long
lt: Dinaminės bibliotekos vardas '%s' yra per ilgas

en: Download progress
lt: Parsisiųsdinimo eiga

en: During startup -
lt: Paleisties metu -

en: EOF within quoted string
lt: EOF eilutėje tarp kabučių

en: EXPR is a "factor", treated as integer.
     Consider using '%s' instead.
lt: EXPR yra "factor", laikomas sveikuoju skaičiumi.
    Pagalvokite apie '%s' naudojimą.

en: EXPR must be a length 1 vector
lt: EXPR turi būti vektorius, kurio ilgis 1

en: Error during wrapup:
lt: Klaida užbaigiant:

en: Error in
lt: Klaida, esanti

en: Error in %s (from %s) :
lt: Klaida, esanti %s (iš %s) :

en: Error in %s :
lt: Klaida, esanti %s :

en: Error writing to connection
lt: Klaida rašant į ryšį

en: Error writing to connection:  %s
lt: Klaida rašant į ryšį: %s

en: Error:
lt: Klaida:

en: Error: X11 cannot allocate additional graphics colors.
    Consider using X11 with colortype="pseudo.cube" or "gray".
lt: Klaida: X11 negali paskirti papildomų grafiko spalvų
    Pagalvokite apie X11 naudojimą su colortype="pseudo.cube" arba "gray".

en: Error: no more error handlers available (recursive errors?); invoking 'abort' restart
lt: Klaida: nėra prieinama daugiau klaidų apdorojimo programų (rekursinės klaidos?); aktyvuojamas 'abort' paleidimas iš naujo

en: Error: segfault from C stack overflow
lt: Klaida: segmentavimo klaida iš C dėklo perpildymo

en: Execution halted
lt: Vykdymas sustabdytas

en: Exit code was %d
lt: Išėjimo kodas buvo %d

en: Explicit global dynamic loading not supported on this platform. Using default.
lt: Išreikštinis dinaminis išorinis įkėlimas šioje platformoje nėra palaikomas. Naudojamas numatytasis.

en: Explicit lazy dynamic loading not supported on this platform. Using default.
lt: Išreikštinis dinaminis tingusis įkėlimas šioje platformoje nėra palaikomas. Naudojamas numatytasis.

en: Explicit local dynamic loading not supported on this platform. Using default.
lt: Išreikštinis dinaminis vidinis įkėlimas šioje platformoje nėra palaikomas. Naudojamas numatytasis.

en: Explicit non-lazy dynamic loading not supported on this platform. Using default.
lt: Išreikštinis dinaminis netingusis įkėlimas šioje platformoje nėra palaikomas. Naudojamas numatytasis.

en: Fatal error: %s
lt: Lemtingoji klaida: %s

en: FixupSeeds: unimplemented RNG kind %d
lt: FixupSeeds: nerealizuota RNG rūšis %d

en: Fortran complex functions are not available on this platform
lt: Fortran kompleksinių funkcijų nėra šioje platformoje

en: Found continuation line starting '%s ...' at begin of record.
lt: Rasta tęsinio eilutė pradedant '%s ...' įrašo pradžioje.

en: Function cannot be evaluated at initial parameters
lt: Pradiniuose parametruose funkcija negali būti įvertinta

en: Graphics API version mismatch
lt: Grafikos programų sąsajos versija nesutampa

en: Hit <Return> to see next plot:
lt: Spustelėkite <Return> norėdami pamatyti kitą grafiką:

en: ICU is not supported on this build
lt: Šioje versijoje nepalaikomi ICU

en: Impossible mode ( x )
lt: Neįmanomas tipas ( x )

en: In %s :
lt: Esantis (-ys) %s :

en: In addition:
lt: Be to:

en: Incompatible methods ("%s", "%s") for "%s"
lt: Nesuderinami metodai ("%s", "%s") "%s"

en: Incompatible methods ignored
lt: Nesuderinami metodai ignoruojami

en: Incorrect number of arguments (%d), expecting %d for '%s'
lt: Neteisingas argumentų skaičius (%d), tikėtasi %d dėl '%s'

en: Insufficient memory (rpipeOpen)
lt: Nepakanka atminties (rpipeOpen)

en: Integer overflow - use sum(as.numeric(.))
lt: Sveikųjų skaičių perpildymas, naudokite sum(as.numeric(.))

en: InternetOpenUrl failed: '%s'
lt: InternetOpenUrl nepavyko: '%s'

en: Invalid graphics path
lt: Neteisingas grafiko kelias

en: L-BFGS-B needs finite values of 'fn'
lt: L-BFGS-B reikia 'fn' baigtinių reikšmių

en: LAPACK routines cannot be accessed in module
lt: LAPACK programos nepasiekiamos modulyje

en: LAPACK routines cannot be loaded
lt: LAPACK programos negali būti įkeltos

en: Lapack routine %s: system is exactly singular: U[%d,%d] = 0
lt: Lapack programa %s: sistema yra singuliari: U[%d,%d] = 0

en: Line starting '%s ...' is malformed!
lt: Eilutė pradedant '%s ...' blogai suformuota!

en: Lost warning messages
lt: Prarasti įspėjamieji pranešimai

en: Metric information not available for this family/device
lt: Šioje šeimoje/įrenginyje metrikos informacija negalima

en: NA argument is invalid
lt: NA argumentas neleistinas

en: NA in probability vector
lt: NA atsitiktiniame vektoriuje

en: NA index
lt: NA indeksas

en: NA or infinite index
lt: NA arba begalybės indeksas

en: NA/NaN argument
lt: NA/NaN argumentas

en: NA/NaN/Inf in foreign function call (arg %d)
lt: NA/NaN/Inf kreipinyje į išorinę funkciją (arg %d)

en: NAs are not allowed in subscripted assignments
lt: NAs negalimas indeksuotuosiuose priskyrimuose

en: NAs in foreign function call (arg %d)
lt: NAs kreipinyje į išorinę funkciją (arg %d)

en: NAs introduced by coercion
lt: NAs gauta keičiant duomenų tipą

en: NAs introduced by coercion to integer range
lt: NAs gauta keičiant duomenų tipą į sveikuosius skaičius

en: NAs produced
lt: NAs gautas

en: NAs produced by integer overflow
lt: Sveikųjų skaičių perpildymas sukūrė NAs

en: NULL value for DLLInfoReference when looking for DLL
lt: NULL reikšmė DLLInfoReference ieškant DLL

en: NULL value passed as symbol address
lt: NULL reikšmė perduodama kaip simbolio adresas

en: NULL value passed for DllInfo
lt: NULL reikšmė perduota DllInfo

en: NaNs produced
lt: NaNs sukūrė

en: NewReadItem: unknown type %i
lt: NewReadItem: nežinomas tipas %i

en: NewReadVec called with non-vector type
lt: NewReadVec iškviesta su ne vektoriniu tipu

en: NewWriteItem: unknown type %i
lt: NewWriteItem: nežinomas tipas %i

en: NewWriteVec called with non-vector type
lt: NewWriteVec iškviesta su ne vektoriniu tipu

en: OS reports request to set locale to "%s" cannot be honored
lt: OS ataskaitų užklausos - nustatyti lokalę "%s" negali būti taikomos

en: OpenMP SIMD is not supported in this build of R
lt: OpenMP SIMD nepalaikomas šioje R versijoje

en: PACKAGE = "" is invalid
lt: PACKAGE = "" neteisingas

en: PACKAGE argument is too long
lt: PACKAGE argumentas per ilgas

en: PACKAGE argument must be a single character string
lt: PACKAGE argumentas turi būti vieno ženklo eilutė

en: PCRE JIT compilation error
    	'%s'
lt: PCRE JIT kompiliavimo klaida
    	'%s'

en: PCRE error
    	'%s'
    	for element %d
lt: PCRE klaida
    	'%s'
    	elementui %d

en: PCRE pattern compilation error
    	'%s'
    	at '%s'
lt: PCRE šablono kompiliavimo klaida
    	'%s'
    	esanti (-ys) '%s'

en: PCRE pattern study error
    	'%s'
lt: PCRE šablono tyrimo klaida
    	'%s'

en: Problem closing connection
lt: Ryšio uždarymo problema

en: Problem closing connection:  %s
lt: Ryšio uždarymo problema: %s

en: R is a collaborative project with many contributors.
    Type 'contributors()' for more information and
    'citation()' on how to cite R or R packages in publications.
lt: R yra daugelio autorių bendradarbiavimo projektas.
    Surinkite 'contributors()' norėdami gauti daugiau informacijos ir 
    'citation()' kaip cituoti R ar R paketus publikacijose.

en: R is free software and comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY.
    You are welcome to redistribute it under certain conditions.
    Type 'license()' or 'licence()' for distribution details.
lt: R yra laisvoji programinė įranga ir ateina ABSOLIUČIAI BE JOKIOS GARANTIJOS.
    Jūs galite perskirstyti tam tikromis sąlygomis.
    Surinkite 'license()' or 'licence()' norėdami sužinoti platinimo informaciją.

en: R profiling is not available on this system
lt: R profiliavimas negalimas šioje sistemoje

en: R was not compiled with support for memory profiling
lt: R nebuvo sukompiliuota su atminties profiliavimo palaikymu

en: REPORT must be > 0 (method = "BFGS")
lt: REPORT turi būti > 0 (method = "BFGS")

en: REPORT must be > 0 (method = "L-BFGS-B")
lt: REPORT turi būti > 0 (method = "L-BFGS-B")

en: RNG_Init: unimplemented RNG kind %d
lt: RNG_Init: nerealizuota RNG rūšis %d

en: RNGkind: unimplemented RNG kind %d
lt: RNGkind: nerealizuota RNG rūšis %d

en: R_HOME not set
lt: R_HOME nėra nustatytas

en: R_LibraryFileName: buffer too small
lt: R_LibraryFileName: buferis per mažas

en: R_MAX_NUM_DLLS bigger than %d may exhaust open files limit
lt: R_MAX_NUM_DLLS didesnis nei %d gali išnaudoti atidarytų failų limitą

en: R_MAX_NUM_DLLS cannot be bigger than %d
lt: R_MAX_NUM_DLLS negali būti didesnis nei %d

en: R_MAX_NUM_DLLS cannot be bigger than %d when fd limit is not known
lt: R_MAX_NUM_DLLS negali būti didesnis nei %d, kai fd riba nežinoma

en: R_MAX_NUM_DLLS must be at least %d
lt: R_MAX_NUM_DLLS turi būti bent %d

en: R_RegisterRoutines called with invalid DllInfo object.
lt: R_RegisterRoutines iškviesta neteisingu DllInfo objektu.

en: R_Reprotect: only %d protected item, can't reprotect index %d | R_Reprotect: only %d protected items, can't reprotect index %d
lt[0]: R_Reprotect: tik %d elementas apsaugotas, negalima apsaugoti indekso %d
lt[1]: R_Reprotect: tik %d apsaugoti elementai, negalima apsaugoti indekso %d
lt[2]: R_Reprotect: tik %d apsaugotų elementų, negalima apsaugoti indekso %d

en: R_getClassDef(.) called with NULL string pointer
lt: R_getClassDef(.) iškviesta su tuščio objekto (NULL) eilutės rodykle

en: R_getRegisteredRoutines() expects a DllInfo reference
lt: R_getRegisteredRoutines() turi būti DllInfo nuoroda

en: ReadItem: unknown type %i, perhaps written by later version of R
lt: ReadItem: %i nežinomas tipas, galbūt įrašytas vėlesnėje R versijoje

en: Recycling array of length 1 in array-vector arithmetic is deprecated.
      Use c() or as.vector() instead.
lt: Masyvo, kurio ilgis 1, perdirbimas masyvo-vektoriaus aritmetikoje yra pasenęs.
      Vietoj to naudokite c() arba as.vector().

en: Recycling array of length 1 in vector-array arithmetic is deprecated.
      Use c() or as.vector() instead.
lt: Masyvo, kurio ilgis 1, perdirbimas vektoriaus-masyvo aritmetikoje yra pasenęs.
      Vietoj to naudokite c() arba as.vector().

en: Rprof: cannot open profile file '%s'
lt: Rprof: neįmanoma atverti profilio failo '%s'

en: Rprofmem: cannot open output file '%s'
lt: Rprofmem: negalima atverti išvesties failo '%s'

en: S4 object does not extend class "environment"
lt: S4 objektas nepaveldi klasės "environment" savybių

en: SETLENGTH() can only be applied to a standard vector, not a '%s'
lt: SETLENGTH() gali būti taikomas tik standartiniam vektoriui, o ne '%s'

en: Setting class(x) to "%s" sets attribute to NULL; result will no longer be an S4 object
lt: Nuostatos class(x) keitimas į "%s" pateikia atributą NULL, rezultatas nebus S4 objektas

en: Setting class(x) to NULL;   result will no longer be an S4 object
lt: Nustačius class(x) NULL,   rezultatas nebus S4 objektas

en: Setting class(x) to multiple strings ("%s", "%s", ...); result will no longer be an S4 object
lt: Nustačius class(x) sudėtinėms eilutėms ("%s", "%s", ...), rezultatas nebus S4 objektas

en: SubAssignArgs: invalid number of arguments
lt: SubAssignArgs: neteisingas argumentų skaičius

en: Sys.info() is not implemented on this system
lt: Sys.info() neįvykdoma šioje sistemoje

en: TRE pattern compilation error '%s'
lt: TRE modelio kompiliavimo klaida '%s'

en: There must be at least three control points
lt: Turi būti bent trys valdymo taškai

en: There was %d warning (use warnings() to see it) | There were %d warnings (use warnings() to see them)
lt[0]: Tai buvo %d įspėjimas (naudokite warnings() norėdami jį pamatyti)
lt[1]: Tai buvo %d įspėjimai (naudokite warnings() norėdami juos pamatyti)
lt[2]: Tai buvo %d įspėjimų (naudokite warnings() norėdami juos pamatyti)

en: There were %d or more warnings (use warnings() to see the first %d)
lt: Buvo %d ar daugiau įspėjimų (naudokite warnings() norėdami pamatyti pirmą %d)

en: Type 'demo()' for some demos, 'help()' for on-line help, or
    'help.start()' for an HTML browser interface to help.
    Type 'q()' to quit R.
lt: Norėdami pamatyti kelis pavyzdžius surinkite 'demo()', skaityti internetinį žinyną - 'help()' arba 
    atverkite naršyklę norėdami gauti pagalbą - 'help.start()'.
    Norėdami baigti darbą su R, surinkite 'q()'.

en: URL %s: cannot open destfile '%s', reason '%s'
lt: URL %s: negalima atidaryti destfile '%s', priežastis '%s'

en: URL '%s': status was '%s'
lt: URL '%s': būsena buvo '%s'

en: URL scheme unsupported by this method
lt: Šis metodas nepalaiko URL schemų

en: Unable to create XImage
lt: Negalima sukurti XImage

en: Unary operator `!' called with two arguments
lt: Vienvietis operatorius `!' iškviestas su dviem argumentais

en: Unimplemented type %d in createRSymbolObject
lt: Neįdiegtas tipas %d createRSymbolObject

en: Value for '%s' must be TRUE or FALSE
lt: '%s' reikšmė turi būti TRUE arba FALSE

en: WARNING: %s: too large and ignored
lt: DĖMESIO!: %s: per didelis ir nepaisomas

en: WARNING: '%s' value is invalid: ignored
lt: DĖMESIO!: '%s' reikšmė neteisinga, nepaisoma

en: WARNING: '--max-ppsize' value is negative: ignored
lt: DĖMESIO!: '--max-ppsize' reikšmė yra neigiama, nepaisoma

en: WARNING: '--max-ppsize' value is too large: ignored
lt: DĖMESIO!: '--max-ppsize' reikšmė per didelė, nepaisoma

en: WARNING: '--max-ppsize' value is too small: ignored
lt: DĖMESIO!: '--max-ppsize' reikšmė per maža, nepaisoma

en: WARNING: '-e %s' omitted as input is too long
lt: DĖMESIO!: '-e %s' praleista kaip per ilga įvestis

en: WARNING: --gui or -g without value ignored
lt: DĖMESIO!: --gui arba -g be reikšmės nepaisoma

en: WARNING: Only editing the first in the list of files
lt: DĖMESIO!: galima redaguoti tik pirmąjį failų sąraše

en: WARNING: no value given for '%s'
lt: DĖMESIO!: nenurodyta reikšmė '%s'

en: WARNING: no value given for '--max-ppsize'
lt: DĖMESIO!: nenurodyta reikšmė '--max-ppsize'

en: WARNING: no value given for --encoding
lt: DĖMESIO!: nenurodyta reikšmė --koduotė

en: WARNING: option '%s' no longer supported
lt: DĖMESIO!: parinktis '%s' nebepalaikoma

en: WARNING: unknown gui '%s', using X11
lt: DĖMESIO!: nežinoma grafinė sąsaja '%s' naudojant X11

en: WARNING: unknown gui '%s', using none
lt: DĖMESIO!: nežinoma grafinė sąsaja '%s'

en: WARNING: unknown option '%s'
lt: DĖMESIO!: nežinoma parinktis '%s'

en: Warning in %s :
lt: Įspėjimas %s :

en: Warning message: | Warning messages:
lt[0]: Įspėjantysis pranešimas:
lt[1]: Įspėjantieji pranešimai:
lt[2]: Įspėjančių pranešimų:

en: Warning:
lt: DĖMESIO!:

en: WriteItem: unknown type %i
lt: WriteItem: nežinomas tipas %i

en: X cannot set locale modifiers
lt: X negali nustatyti lokalės modifikatorių

en: X11 I/O error while opening X11 connection to '%s'
lt: X11 I/O klaida atveriant X11 šaltinį '%s'

en: X11 driver unable to obtain color cube
      reverting to monochrome
lt: X11 įrenginys negali pasiekti spalvų kubo
      atkuriant vienspalviškumą

en: X11 fatal IO error: please save work and shut down R
lt: X11 lemtingoji IO klaida: išsaugokite darbą ir išjunkite R

en: X11 font %s, face %d at size %d could not be loaded
lt: Nepavyko įkelti X11 šrifto %s, %d dydžio %d

en: X11 is not available
lt: X11 negalimas

en: X11 module cannot be loaded
lt: X11 modulis negali būti įkeltas

en: X11 module is not available under this GUI
lt: X11 modulio negalima naudoti pagal šią GUI

en: X11 protocol error: %s
lt: X11 protokolo klaida: %s

en: X11 routines cannot be accessed in module
lt: X11 programos nepasiekiamos modulyje

en: X11 used font size %d when %d was requested
lt: X11 naudojo %d šrifto dydį, kai turėjo būti %d

en: XDR read failed
lt: XDR skaitymas nepavyko

en: XDR write failed
lt: XDR rašymas nepavyko

en: [... truncated]
lt: [... sutrumpintas]

en: [[ ]] improper number of subscripts
lt: [[ ]] netinkamas indeksų skaičius

en: [[<- defined for objects of type "S4" only for subclasses of environment
lt: [[<- apibrėžti objektai, kurių tipas "S4", tik aplinkos poklasiams

en: `maximal number of DLLs reached...
lt: pasiektas maksimalus DLL skaičius...

en: a C read error occurred
lt: įvyko C skaitymo klaida

en: a I read error occurred
lt: įvyko I skaitymo klaida

en: a R read error occurred
lt: įvyko R skaitymo klaida

en: a S read error occurred
lt: įvyko S skaitymo klaida

en: a binary read error occurred
lt: įvyko dvejetainio kodo skaitymo klaida

en: a binary string read error occurred
lt: įvyko dvejetainės eilutės skaitymo klaida

en: a character vector 'value' expected
lt: turėtų būti tekstinio vektoriaus 'value'

en: a character vector argument expected
lt: turėtų būti tekstinio vektoriaus argumentas

en: a matrix-like object is required as argument to '%s'
lt: matricos tipo objektas turi būti kaip argumentas į '%s'

en: a read error occurred
lt: įvyko skaitymo klaida

en: a server socket connection cannot be writeable
lt: serverio prievado ryšys negali būti įrašomas

en: abbreviate used with non-ASCII chars
lt: trumpinimas naudojamas ne su ASCII ženklais

en: access to '%ls' denied
lt: prieiga prie '%ls' negalima

en: access to '%s' denied
lt: prieiga prie '%s' negalima

en: accuracy loss in conversion from "%s" to numeric
lt: prarastas tikslumas konvertuojant "%s" į skaitmenis

en: add_point - reached MAXNUMPTS (%d)
lt: add_point - pasiektas MAXNUMPTS (%d)

en: adding class "factor" to an invalid object
lt: klasės "factor" pridėjimas prie neteisingo objekto

en: all arguments must be named
lt: visi argumentai turi būti įvardyti

en: all attributes must have names [%d does not]
lt: visi atributai privalo turėti vardus [%d neturi]

en: all elements of a list must be named
lt: visi sąrašo elementai turi būti įvardyti

en: all z values are NA
lt: visos z reikšmės yra NA

en: all z values are equal
lt: visos z reikšmės yra lygios

en: allocMatrix: too many elements specified
lt: allocMatrix: nurodyta per daug elementų

en: allocation failed in R_tmpnam2
lt: paskirstymo problema R_tmpnam2

en: allocation of %s connection failed
lt: nepavyko paskirstyti %s ryšio

en: allocation of 'gzcon' connection failed
lt: nepavyko paskirstyti 'gzcon' ryšio

en: allocation of 'unz' connection failed
lt: nepavyko paskirstyti 'unz' ryšio

en: allocation of bzfile connection failed
lt: nepavyko paskirstyti bzfile ryšio

en: allocation of clipboard connection failed
lt: nepavyko paskirstyti iškarpinės ryšio

en: allocation of fifo buffer failed
lt: nepavyko išdėstyti FIFO buferio

en: allocation of fifo connection failed
lt: nepavyko paskirstyti FIFO ryšio

en: allocation of fifo name failed
lt: nepavyko išdėstyti FIFO vardo

en: allocation of file connection failed
lt: nepavyko paskirstyti failo ryšio

en: allocation of gzfile connection failed
lt: nepavyko paskirstyti gzfile ryšio

en: allocation of overflow buffer for bzfile failed
lt: nepavyko išdėstyti perpildyto buferio bzfile

en: allocation of pipe connection failed
lt: nepavyko paskirstyti kanalo ryšio

en: allocation of raw connection failed
lt: nepavyko paskirstyti baitų sekos ryšio

en: allocation of server socket connection failed
lt: nepavyko paskirstyti serverio prievado ryšio

en: allocation of socket connection failed
lt: nepavyko paskirstyti prievado ryšio

en: allocation of source reference state failed
lt: šaltinio nuorodos būsenos paskirstymas nepavyko

en: allocation of terminal connection failed
lt: nepavyko paskirstyti terminalo ryšio

en: allocation of text connection failed
lt: nepavyko paskirstyti tekstinio ryšio

en: allocation of url connection failed
lt: nepavyko paskirstyti URL ryšio

en: allocation of xzfile connection failed
lt: nepavyko paskirstyti xzfile ryšio

en: already byte code profiling
lt: jau baitinio kodo profiliavimas

en: an argument will be fractionally recycled
lt: argumentas bus nežymiai perdirbtas

en: an xdr complex data read error occurred
lt: įvyko xdr kompleksinių duomenų skaitymo klaida

en: an xdr complex data write error occurred
lt: įvyko xdr kompleksinių duomenų rašymo klaida

en: an xdr integer data read error occurred
lt: įvyko xdr sveikųjų duomenų skaitymo klaida

en: an xdr integer data write error occurred
lt: įvyko xdr sveikųjų duomenų rašymo klaida

en: an xdr real data read error occurred
lt: įvyko xdr realiųjų duomenų skaitymo klaida

en: an xdr real data write error occurred
lt: įvyko xdr realiųjų duomenų rašymo klaida

en: an xdr string data write error occurred
lt: įvyko xdr eilutės duomenų rašymo klaida

en: applies only to lists and vectors
lt: taikoma tik sąrašams arba vektoriams

en: argument "%s" is missing, with no default
lt: praleistas argumentas "%s" nėra numatytasis

en: argument %d (type '%s') cannot be handled by 'cat'
lt: argumentas %d ('%s' tipo) negali būti apdorotas 'cat'

en: argument %d is empty
lt: argumentas %d tuščias

en: argument %d is not a vector
lt: argumentas %d nėra vektorius

en: argument %d matches multiple formal arguments
lt: argumentas %d atitinka sudėtinius formaliuosius argumentus

en: argument %d of Lapack routine %s had invalid value
lt: argumento %d reikšmė Lapack programoje %s buvo neteisinga

en: argument '%s = "%s"' will be ignored
lt: argumentas '%s = "%s"' bus ignoruojamas

en: argument '%s' has length > 1 and only the first element will be used
lt: argumento '%s' ilgis > 1 ir tik pirmas elementas bus naudojamas

en: argument '%s' must be a character string
lt: argumentas '%s' turi būti ženklų eilutė

en: argument '%s' will be ignored
lt: argumentas '%s' bus ignoruojamas

en: argument 'allow_surrogate_pairs' must be TRUE or FALSE
lt: argumentas 'allow_surrogate_pairs' turi būti TRUE arba FALSE

en: argument 'editor' is not set
lt: argumentas 'editor' nėra nustatytas

en: argument 'editor' type not valid
lt: netinkamas argumento 'editor' tipas

en: argument 'logarithm' must be logical
lt: argumentas 'logarithm' turi būti loginis

en: argument 'multiple' must be TRUE or FALSE
lt: argumentas 'multiple' turi būti TRUE arba FALSE

en: argument 'x' must be a multiple of %d long
lt: argumentas 'x' turi būti sveikojo skaičiaus %d kartotinis

en: argument 'x' must be a numeric vector
lt: argumentas 'x' turi būti skaitinis vektorius

en: argument 'x' must be a raw vector
lt: argumentas 'x' turi būti baitų sekos vektorius

en: argument 'x' must be an integer vector
lt: argumentas 'x' turi būti sveikųjų skaičių vektorius

en: argument 'x' must be raw, integer or logical
lt: argumentas 'x' turi būti baitų seka, sveikasis skaičius arba loginė reikšmė

en: argument 'x' must not contain NAs
lt: argumentas 'x' neturi būti NA

en: argument encoding="UTF-8" is ignored in MBCS locales
lt: argumentas encoding="UTF-8" yra ignoruojamas MBCS lokalėse

en: argument encoding="latin1" is ignored in MBCS locales
lt: argumentas encoding="latin1" yra ignoruojamas MBCS lokalėse

en: argument for '*' conversion specification must be a number
lt: '*' keitimo specifikacijos argumentas turi būti skaičius

en: argument is missing, with no default
lt: praleistas argumentas nėra numatytasis

en: argument is not a byte code object
lt: argumentas nėra baitinio kodo objektas

en: argument is not a function
lt: argumentas nėra funkcija

en: argument is not a matrix
lt: argumentas nėra matrica

en: argument is not a numeric vector
lt: argumentas nėra realiųjų skaičių vektorius

en: argument is not an environment
lt: argumentas nėra aplinka

en: argument is not interpretable as logical
lt: argumentas negali būti interpretuojamas kaip loginė reikšmė

en: argument is not of mode character
lt: argumentas nėra simbolinio tipo

en: argument is of length zero
lt: argumentas ir nulinio ilgio

en: argument lengths differ
lt: skiriasi argumentų ilgiai

en: argument must be a character string
lt: argumentas turi būti simbolių eilutė

en: argument must be a character vector of length 1
lt: argumentas turi būti tekstinis vektorius, kurio ilgis 1

en: argument must be a function
lt: argumentas turi būti funkcija

en: argument must be an environment
lt: argumentas turi būti aplinka

en: argument must be character
lt: argumentas turi būti simbolis

en: argument must be coercible to non-negative integer
lt: argumentas turi būti paverčiamas neneigiamu vektoriumi

en: argument must have length at least 1
lt: argumento ilgis turi būti bent 1

en: argument must not be a function
lt: argumentas negali būti funkcija

en: argument not a list
lt: argumentas nėra sąrašas

en: argument of length 0
lt: argumentas, kurio ilgis 0

en: argument out of domain in '%s'
lt: argumentas nepatenka į sritį '%s'

en: argument should be a character vector of length 1
    all but the first element will be ignored
lt: argumentas turėtų būti tekstinis vektorius, kurio ilgis 1
    visi elementai, išskyrus pirmąjį, bus ignoruojami

en: argument to '%s' is not an environment
lt: argumentas '%s' nėra aplinka

en: argument to 'standardGeneric' must be a non-empty character string
lt: argumentas 'standardGeneric' turi būti netuščia ženklų eilutė

en: argument to 'which' is not logical
lt: argumentas 'which' nėra loginis

en: argument type[1]='%s' must be a character string of string length 1
lt: argumento tipas[1]='%s' turi būti ženklų eilutė, kurios ilgis 1

en: argument type[1]='%s' must be one of '1','O', or 'I'
lt: argumentas type[1]='%s' turi būti vienas iš '1', 'O' arba 'I'

en: argument type[1]='%s' must be one of 'M','1','O','I','F' or 'E'
lt: argumentas type[1]='%s' turi būti vienas iš 'M', '1', 'O', 'I', 'F' arba 'E'

en: arguments cannot be recycled to the same length
lt: argumentai negali būti panaudoti dar kartą tam pačiam ilgiui

en: arguments must be symbolic
lt: argumentai turi būti simboliniai

en: array subscripting not handled for this type
lt: masyvo indeksacija nenaudojama šiam tipui

en: as.call(<character>) not feasible; consider str2lang(<char.>)
lt: as.call(<character>) neįmanoma; apsvarstykite str2lang(<char.>)

en: at most one asterisk '*' is supported in each conversion specification
lt: daugiausiai viena žvaigždutė '*' gali būti kiekvienoje duomenų keitimo specifikacijoje

en: atomic vector arguments only
lt: tik atominio vektoriaus argumentai

en: attempt to apply non-function
lt: bandymas taikyti ne funkciją

en: attempt to close invalid socket
lt: bandymas uždaryti neleistiną prievadą

en: attempt to enlarge non-vector
lt: bandymas padidinti ne vektorių

en: attempt to replicate an object of type '%s'
lt: bandymas kopijuoti '%s' tipo objektą

en: attempt to replicate non-vector
lt: bandymas kopijuoti ne vektorių

en: attempt to seek outside the range of the clipboard
lt: bandymas ieškoti už iškarpinės ribų

en: attempt to seek outside the range of the raw connection
lt: bandymas ieškoti už baitų sekos ryšio ribų

en: attempt to select less than one element in %s
lt: bandymas pasirinkti mažiau nei vieną elementą, kuris yra %s

en: attempt to select more than one element in %s
lt: bandymas pasirinkti daugiau nei vieną elementą, kuris yra %s

en: attempt to set an attribute on NULL
lt: bandymas nustatyti atributą NULL

en: attempt to set index %lld/%lld in SET_STRING_ELT
lt: bandymas nustatyti indeksą %lld/%lld SET_STRING_ELT

en: attempt to set index %lld/%lld in SET_VECTOR_ELT
lt: bandymas nustatyti indeksą %lld/%lld SET_VECTOR_ELT

en: attempt to set invalid 'class' attribute
lt: bandymas nustatyti klaidingą 'class' atributą

en: attempt to set invalid 'comment' attribute
lt: bandymas nustatyti klaidingą 'comment' atributą

en: attempt to set slot on NULL object
lt: bandymas nustatyti lauką tuščiame (NULL) objekte

en: attempt to use the locator after dev.hold()
lt: bandymas naudoti ieškiklį po dev.hold()

en: attempt to use zero-length variable name
lt: bandymas naudoti nulinio ilgio kintamųjų vardus

en: attempting to add too many elements to raw vector
lt: bandoma pridėti per daug elementų baitų sekos vektoriuje

en: attempting to coerce non-factor
lt: bandoma paversti ne faktorių

en: attributes must be a list or NULL
lt: atributai turi būti sąrašas arba NULL

en: attributes must be named
lt: atributai turi būti įvardyti

en: bad SEXP type in data file
lt: blogas SEXP tipas duomenų faile

en: bad character 'switch' offsets
lt: netinkami simbolių 'switch' poslinkiai

en: bad constant count
lt: blogas konstantų skaičius

en: bad device
lt: blogas įrenginys

en: bad environment
lt: bloga aplinka

en: bad error message
lt: netinkamas klaidos pranešimas

en: bad export environment argument
lt: netinkamas eksportavimo aplinkos argumentas

en: bad file name
lt: blogas failo vardas

en: bad function
lt: bloga funkcija

en: bad generic call environment
lt: blogas bendras aplinkos kreipinys

en: bad generic definition environment
lt: netinkama daugybinės apibrėžties aplinka

en: bad handler data
lt: blogas duomenų manipuliatorius

en: bad import environment argument
lt: netinkamas aplinkos argumento importavimas

en: bad names attribute
lt: blogų pavadinimų atributas

en: bad namespace name
lt: neteisingas vardų erdvės pavadinimas

en: bad numeric 'switch' offsets
lt: netinkami skaitiniai 'switch' poslinkiai

en: bad offset/length argument
lt: netinkamas argumento poslinkis/ilgis

en: bad opcode
lt: blogas operacijos kodas

en: bad restart
lt: netinkamas kartotinis paleidimas

en: bad restore file magic number (file may be corrupted) -- no data loaded
lt: netinkamai atkurti failo sisteminį kodą (failas gali būti sugadintas) -- nėra duomenų įkelti

en: bad value
lt: bloga reikšmė

en: bad variable names
lt: blogi kintamųjų vardai

en: bad version value
lt: bloga versijos reikšmė

en: bad write indicators
lt: netinkami rašymo indikatoriai

en: badly formed function expression
lt: netaisyklinga funkcijos išraiška

en: base namespace is not preserved in version 1 workspaces
lt: pagrindinė vardų erdvė nėra išsaugota 1 versijos darbo srityse

en: besselJ(x, nu): nu=%g too large for bessel_j() algorithm
lt: besselJ(x, nu): nu=%g per didelis bessel_j() algoritmui

en: besselY(x, nu): nu=%g too large for bessel_y() algorithm
lt: besselY(x, nu): nu=%g per didelis bessel_y() algoritmui

en: bessel_i allocation error
lt: bessel_i išdėstymo klaida

en: bessel_i(%g): ncalc (=%d) != nb (=%d); alpha=%g. Arg. out of range?
lt: bessel_i(%g): ncalc (=%d) != nb (=%d); alpha=%g. Arg. nepatenka į intervalą?

en: bessel_i(%g,nu=%g): precision lost in result
lt: bessel_i(%g,nu=%g): tikslumas prarastas rezultate

en: bessel_j allocation error
lt: bessel_j išdėstymo klaida

en: bessel_j(%g): ncalc (=%d) != nb (=%d); alpha=%g. Arg. out of range?
lt: bessel_j(%g): ncalc (=%d) != nb (=%d); alpha=%g. Arg. nepatenka į intervalą?

en: bessel_j(%g,nu=%g): precision lost in result
lt: bessel_j(%g,nu=%g): tikslumas prarastas rezultate

en: bessel_k allocation error
lt: bessel_k išdėstymo klaida

en: bessel_k(%g): ncalc (=%d) != nb (=%d); alpha=%g. Arg. out of range?
lt: bessel_k(%g): ncalc (=%d) != nb (=%d); alpha=%g. Arg. nepatenka į intervalą?

en: bessel_k(%g,nu=%g): precision lost in result
lt: bessel_k(%g,nu=%g): tikslumas prarastas rezultate

en: bessel_y allocation error
lt: bessel_y išdėstymo klaida

en: bessel_y(%g): ncalc (=%d) != nb (=%d); alpha=%g. Arg. out of range?
lt: bessel_y(%g): ncalc (=%d) != nb (=%d); alpha=%g. Arg. nepatenka į intervalą?

en: bessel_y(%g,nu=%g): precision lost in result
lt: bessel_y(%g,nu=%g): tikslumas prarastas rezultate

en: binary-mode connection required for ascii=FALSE
lt: dvejetainės veiksenos šaltinis turi būti ASCII=FALSE

en: byte code profiling is not supported in this build
lt: baitinio kodo profiliavimas nepalaikomas šioje versijoje

en: byte code version mismatch
lt: baitinės programos versija neatitinka

en: cairo-based types may only work correctly on TrueColor visuals
lt: Kairo tipai gali veikti netinkamai TrueColor vaizduose

en: call to standardGeneric("%s") apparently not from the body of that generic function
lt: kreipinys į standardGeneric("%s") matyt ne iš dauginės funkcijos dalies

en: can not set parent of the empty environment
lt: negalima nustatyti tuščios aplinkos tėvinės klasės

en: can not set the parent environment of a namespace
lt: negalima nustatyti vardų erdvės aplinkos tėvinės klasės

en: can not set the parent environment of package imports
lt: negalima nustatyti paketų importavimo aplinkos tėvinės klasės

en: can only load() from a binary connection
lt: galima nuskaityti load() tik iš binarinio failo

en: can only push back on open readable connections
lt: galima tik grįžti prie atvertų skaitomų šaltinių

en: can only push back on text-mode connections
lt: galima tik grįžti prie tekstinės veiksenos šaltinių

en: can only read from a binary connection
lt: galima tik nuskaityti iš binarinio failo

en: can only read in bytes in a non-UTF-8 MBCS locale
lt: galima tik skaityti baitais ne UTF-8 MBCS lokalėje

en: can only truncate connections open for writing
lt: galima tik sutrumpinti šaltinius atvertus rašymui

en: can only use read- or write- binary connections
lt: galima naudoti tik duomenų nuskaitymui/įrašymui iš binarinio failo

en: can only weakly reference/finalize reference objects
lt: gali tik silpnų rodyklių/užbaigimo rodyklių objektai

en: can only write to a binary connection
lt: galima tik įrašyti į binarinį failą

en: candidate point in 'optim' evaluated to length %d not %d
lt: galimas taškas, esantis 'optim', įvertintas pagal ilgį %d, o ne %d

en: cannot add binding of '%s' to the base environment
lt: negalima pridėti '%s' susiejimo pagrindinėje aplinkoje

en: cannot add bindings to a locked environment
lt: negalima pridėti susiejimų užblokuotoje aplinkoje

en: cannot allocate 'R_TempDir'
lt: negalima paskirti 'R_TempDir'

en: cannot allocate buffer
lt: negalima paskirti buferio

en: cannot allocate buffer in readLines
lt: negalima paskirti buferio readLines

en: cannot allocate memory for X11Routines structure
lt: negalima paskirti atminties X11Routines struktūrai

en: cannot allocate memory for registered native symbol (%d byte) | cannot allocate memory for registered native symbol (%d bytes)
lt[0]: negalima paskirti atminties registruotam savajam simboliui (%d baitas)
lt[1]: negalima paskirti atminties registruotam savajam simboliui (%d baitai)
lt[2]: negalima paskirti atminties registruotam savajam simboliui (%d baitų)

en: cannot allocate memory for text connection
lt: negalima paskirti atminties tekstiniam šaltiniui

en: cannot allocate space for toplevel callback element
lt: negalima paskirti vietos aukščiausio lygio atgalinės iškvietos elementui

en: cannot assign 'tsp' to zero-length vector
lt: negalima priskirti 'tsp' nulinio ilgio vektoriui

en: cannot assign values in the empty environment
lt: negalima priskirti reikšmių tuščioje aplinkoje

en: cannot assign variables to this database
lt: šiai duomenų bazei negalima priskirti kintamųjų

en: cannot change active binding if binding is locked
lt: negalima pakeisti aktyvaus susiejimo, jei susiejimas yra užblokuotas

en: cannot change value of locked binding for '%s'
lt: negalima pakeisti '%s' užblokuoto susiejimo reikšmės

en: cannot change working directory
lt: negalima pakeisti darbinio katalogo

en: cannot close 'message' sink connection
lt: negali užverti 'message' rinktuvo ryšio

en: cannot close 'output' sink connection
lt: negali užverti 'output' rinktuvo ryšio

en: cannot close standard connections
lt: negalima uždaryti standartinių ryšių

en: cannot create 'R_TempDir'
lt: negalima sukurti 'R_TempDir'

en: cannot create a 'gzcon' connection from a writable textConnection; maybe use rawConnection
lt: negalima sukurti 'gzcon' šaltinio iš įrašomo textConnection, naudokite rawConnection

en: cannot create a matrix from type '%s'
lt: nepavyko sukurti '%s' tipo matricos

en: cannot create a matrix of type '%s'
lt: negali sukurti '%s' tipo matricos

en: cannot create dir '%ls', reason '%s'
lt: nepavyko sukurti dir '%ls', priežastis '%s'

en: cannot create dir '%s', reason '%s'
lt: nepavyko sukurti dir '%s', priežastis '%s'

en: cannot create fifo '%s', reason '%s'
lt: nepavyko sukurti FIFO '%s', priežastis '%s'

en: cannot create file '%s', reason '%s'
lt: nepavyko sukurti failo '%s', priežastis '%s'

en: cannot determine file modification time of '%s'
lt: negalima nustatyti failo modifikavimo laiko '%s'

en: cannot do complex assignments in base environment
lt: negalima atlikti sudėtingų priskyrimų pagrindinėje aplinkoje

en: cannot do complex assignments in base namespace
lt: negalima atlikti sudėtingų priskyrimų pagrindinėje vardų erdvėje

en: cannot download any files
lt: negalima atsisiųsti jokių failų

en: cannot find index for threaded code address
lt: negalima rasti indekso nuorodiniam kodo adresui

en: cannot find unused tempfile name
lt: nepavyko rasti nenaudojamo tempfile vardo

en: cannot get a slot ("%s") from an object of type "%s"
lt: nepavyko gauti elemento ("%s") iš "%s" tipo objekto

en: cannot get working directory
lt: negalima gauti darbinio katalogo

en: cannot get working directory!
lt: negalima gauti darbinio katalogo!

en: cannot initialize lzma decoder, error %d
lt: nepavyko inicijuoti lzma dekoderio, klaida %d

en: cannot initialize lzma encoder, error %d
lt: nepavyko inicijuoti lzma koduotuvo, klaida %d

en: cannot link '%ls' to '%ls', reason '%s'
lt: nepavyko susieti '%ls' su '%ls', priežastis '%s'

en: cannot link '%s' to '%s', reason '%s'
lt: nepavyko susieti '%s' su '%s', priežastis '%s'

en: cannot locate file '%s' in zip file '%s'
lt: nepavyko rasti '%s' failo ZIP faile '%s'

en: cannot open URL '%s'
lt: nepavyko atverti URL '%s'

en: cannot open URL '%s', reason '%s'
lt: nepavyko atverti URL '%s', priežastis '%s'

en: cannot open bzip2-ed file '%s', probable reason '%s'
lt: nepavyko atverti bzip2-ed failo '%s', tikėtina priežastis '%s'

en: cannot open compressed file '%s', probable reason '%s'
lt: nepavyko atverti suglaudinto failo '%s', tikėtina priežastis '%s'

en: cannot open destfile '%s', reason '%s'
lt: nepavyko atverti destfile '%s', priežastis '%s'

en: cannot open fifo '%s'
lt: nepavyko atverti FIFO '%s'

en: cannot open fifo '%s', reason '%s'
lt: nepavyko atverti FIFO '%s', priežastis '%s'

en: cannot open file '%ls': %s
lt: nepavyko atverti failo '%ls': %s

en: cannot open file '%ls': it is a directory
lt: negalima atverti failo '%ls': tai yra katalogas

en: cannot open file '%s'
lt: nepavyko atverti failo '%s'

en: cannot open file '%s': %s
lt: nepavyko atverti failo '%s': %s

en: cannot open file '%s': it is a directory
lt: negalima atverti failo '%s': tai yra katalogas

en: cannot open pipe() cmd '%s': %s
lt: nepavyko atverti pipe() cmd '%s': %s

en: cannot open standard connections
lt: nepavyko atverti standartinių ryšių

en: cannot open the connection
lt: nepavyko atverti ryšio

en: cannot open the connection to '%s'
lt: negalima atverti ryšio su '%s'

en: cannot open zip file '%s'
lt: nepavyko atverti ZIP failo '%s'

en: cannot overwrite non-directory %ls with directory %ls
lt: negalima perrašyti ne katalogo %ls su katalogu %ls

en: cannot overwrite non-directory %s with directory %s
lt: negali perrašyti ne katalogo %s su katalogu %s

en: cannot pipe() cmd '%ls': %s
lt: negalimas kanalas pipe() cmd '%ls': %s

en: cannot popen '%s', probable reason '%s'
lt: nepavyko popen '%s', tikėtina priežastis '%s'

en: cannot quit from browser
lt: nepavyko baigti darbo su naršykle

en: cannot read byte code objects from version 1 workspaces
lt: negalima nuskaityti baitinio kodo objektų iš 1 versijos darbo sričių

en: cannot read from connection
lt: negalima skaityti iš ryšio

en: cannot read from this connection
lt: nepavyko nuskaityti iš šio ryšio

en: cannot read seeds unless 'user_unif_nseed' is supplied
lt: nepavyko nuskaityti pradinės reikšmės, nebent pateikiamas 'user_unif_nseed'

en: cannot read unreleased workspace version %d written by experimental R %d.%d.%d
lt: negalima nuskaityti neišleistos darbo srities versijos %d parašytos pagal bandomąją R %d.%d.%d

en: cannot read workspace version %d written by R %d.%d.%d; need R %d.%d.%d or newer
lt: negalima nuskaityti darbo srities versijos %d parašytos R %d.%d.%d; turi būti R %d.%d.%d ar naujesnė

en: cannot remove bindings from a locked environment
lt: nepavyko pašalinti susiejimų iš užrakintos aplinkos

en: cannot remove file '%s', reason '%s'
lt: nepavyko pašalinti failo '%s', priežastis '%s

en: cannot remove variables from base namespace
lt: negalima pašalinti kintamųjų iš pagrindinės vardų erdvės

en: cannot remove variables from the base environment
lt: negalima pašalinti kintamųjų iš pagrindinės aplinkos

en: cannot remove variables from the empty environment
lt: negalima pašalinti kintamųjų iš tuščios aplinkos

en: cannot remove variables from this database
lt: negalima pašalinti kintamųjų iš šios duomenų bazės

en: cannot rename file '%ls' to '%ls', reason '%s'
lt: negali pervardyti failo '%ls' į '%ls', priežastis '%s'

en: cannot rename file '%s' to '%s', reason '%s'
lt: nepavyko pervardyti failo '%s' į '%s', priežastis '%s'

en: cannot replicate NULL to a non-zero length
lt: negalima kopijuoti NULL nenulinio ilgio

en: cannot restore file position while restoring data
lt: negalima atkurti failo vietos, kol duomenys yra atkuriami

en: cannot save XDR format to a text-mode connection
lt: nepavyko išsaugoti XDR formato tekstinėje veiksenoje

en: cannot save byte code objects in version 1 workspaces
lt: nepavyko išsaugoti baitinio kodo objektų 1 versijos darbo srityse

en: cannot save data -- unable to open '%s': %s
lt: nepavyko išsaugoti duomenų -- negalima atverti '%s': %s

en: cannot save environment with locked/active bindings in version 1 workspaces
lt: nepavyko išsaugoti aplinkos su užblokuotais/aktyviais susiejimais 1 versijos darbo srityse

en: cannot save file position while restoring data
lt: negalima išsaugoti failo vietos, kol duomenys yra atkuriami

en: cannot save namespace in version 1 workspaces
lt: nepavyko išsaugoti vardų erdvės 1 versijos darbo srityse

en: cannot save to connections in version %d format
lt: negalima išsaugoti šaltiniuose %d versijos formatu

en: cannot save weak references in version 1 workspaces
lt: negalima išsaugoti silpnų rodyklių 1 versijos darbo srityse

en: cannot set attribute on a symbol
lt: negali nustatyti atributo simboliui

en: cannot set class to "array" unless the dimension attribute has length > 0
lt: negalima nustatyti klasės ''array'' nebent dimensijos atributo ilgis >0

en: cannot set grayscale: reverting to monochrome
lt: nepavyko nustatyti pilkumo tono, grįžtama prie vienspalviškumo

en: cannot set length of non-(vector or list)
lt: negalima nustatyti ne (vektoriaus ar sąrašo) ilgio

en: cannot set timezones on this system
lt: negalima nustatyti laiko zonos šioje sistemoje

en: cannot switch output to stdin
lt: nepavyko pakeisti išvesties į stdin

en: cannot symlink '%ls' to '%ls', reason '%s'
lt: nepavyko pakeisti simbolinės nuorodos '%ls' į '%ls', priežastis '%s'

en: cannot symlink '%s' to '%s', reason '%s'
lt: negalima pakeisti simbolinės nuorodos '%s' į '%s', priežastis '%s'

en: cannot take a sample larger than the population when 'replace = FALSE'
lt: negalima imti imties didesnės negu populiacija, kai 'replace = FALSE'

en: cannot trace NULL
lt: nepavyko sekti NULL

en: cannot unbind a locked binding
lt: negalima atsieti užblokuoto susiejimo

en: cannot unbind an active binding
lt: negalima atsieti aktyvaus susiejimo

en: cannot unbind in the base namespace
lt: negalima atsieti pagrindinėje vardų erdvėje

en: cannot unclass an environment
lt: negalima priskirti aplinkos

en: cannot unclass an external pointer
lt: negalima priskirti išorinės rodyklės

en: cannot use -e with -f or --file
lt: negalima naudoti -e su -f arba --failas

en: cannot write FIFO '%s'
lt: negalima rašyti FIFO '%s'

en: cannot write to this connection
lt: negalima įrašyti į šį šaltinį

en: character argument expected
lt: turėtų būti simbolių argumentas

en: character arguments expected
lt: turėtų būti simbolių argumentai

en: character string expected as first argument
lt: turėtų būti ženklų eilutė kaip pirmas argumentas

en: character string expected as third argument
lt: turėtų būti ženklų eilutė kaip trečias argumentas

en: class name too long in '%s'
lt: klasės vardas per ilgas '%s'

en: clipboard buffer is full and output lost
lt: vaizdo iškarpų buferis yra pilnas arba prarasta išvestis

en: clipboard cannot be opened or contains no text
lt: iškarpinės negalima atverti arba joje nėra teksto

en: clipboard cannot be read (error code %d)
lt: iškarpinė negali būti skaitoma (klaidos kodas %d)

en: clipboard connection is open for reading only
lt: iškarpinės ryšys atvertas tik skaitymui

en: closing unused connection %d (%s)
lt: užveriamas nenaudojamas ryšys %d (%s)

en: coercing argument of type '%s' to logical
lt: '%s' tipo argumento vertimas į loginį

en: coercion has changed vector length to 0
lt: duomenų tipo keitimas pakeitė vektoriaus ilgį į 0

en: coercion of 'text' to character was unsuccessful
lt: duomenų tipo keitimas iš 'text' į simbolį nesėkmingas

en: command '%s' timed out after %ds
lt: komandos '%s' laikas pasibaigė po %ds

en: comparison is not allowed for expressions
lt: išraiškų palyginimas negalimas

en: comparison of these types is not implemented
lt: šių tipų palyginimas nėra vykdomas

en: complex NA/NaN/Inf in foreign function call (arg %d)
lt: kompleksinis NA/NaN/inf kreipinyje į išorinę funkciją (arg %d)

en: connection is already open
lt: ryšys jau atvertas

en: connection is not open
lt: ryšys nėra atvertas

en: connection is not open for reading
lt: ryšys nėra atvertas skaitymui

en: connection is not open for writing
lt: ryšys nėra atvertas rašymui

en: connection not found
lt: ryšys nerastas

en: connection not open for reading
lt: ryšys neatvertas skaitymui

en: connection not open for writing
lt: ryšys neatvertas skaitymui

en: constant buffer must be a generic vector
lt: pastovus buferis turi būti bendrinis vektorius

en: contour(): circular/long seglist -- set %s > %d?
lt: contour(): circular/long seglist -- nustatyti %s > %d?

en: convergence failed in '%s'
lt: konvergavimo klaida '%s'

en: corrupted options list
lt: sugadintas parametrų sąrašas

en: could not allocate memory for 'read.dcf'
lt: nepavyko paskirti atminties 'read.dcf'

en: could not allocate space for 'name'
lt: nepavyko paskirti vietos 'name'

en: could not allocate space for 'path'
lt: nepavyko paskirti vietos 'path'

en: could not allocate space for DLL table
lt: nepavyko priskirti vietos DLL lentelei

en: could not allocate space for pushback
lt: nepavyko skirti vietos pushback

en: could not determine file position
lt: nepavyko nustatyti failo vietos

en: could not find any X11 fonts
    Check that the Font Path is correct.
lt: nepavyko rasti bet kokių X11 šriftų
    Patikrinkite, ar teisingas šriftų kelias.

en: could not find correct environment; please report!
lt: nepavyko rasti teisingos aplinkos! Praneškite apie tai!

en: could not find function "%s"
lt: nepavyko rasti funkcijos "%s"

en: could not find symbol "%s" in environment of the generic function
lt: neįmanoma rasti simbolio "%s" dauginės funkcijos aplinkoje

en: could not open BMP file '%s'
lt: nepavyko atverti BMP failo '%s'

en: could not open JPEG file '%s'
lt: nepavyko atverti JPEG failo '%s'

en: could not open PNG file '%s'
lt: nepavyko atverti PNG failo '%s'

en: could not open file '%s'
lt: nepavyko atverti failo '%s'

en: creating temporary file for '-e' failed
lt: nepavyko sukurti '-e' laikinojo failo

en: creation of server socket failed: port %d cannot be opened
lt: nepavyko sukurti serverio jungties: %d prievado atidaryti negalima

en: creation of tmpfile failed -- set TMPDIR suitably?
lt: nepavyko sukurti tmpfile -- tinkamai nustatyti TMPDIR?

en: curlGetHeaders is not supported on this platform
lt: curlGetHeaders negalimas šioje platformoje

en: data length is not a multiple of split variable
lt: duomenų ilgis nėra kartotinis skaidomo kintamojo

en: debug flag in compiled function has no effect
lt: derinimo žyma sukompiliuotoje funkcijoje neturi jokios įtakos

en: debug will apply when function leaves compiled code
lt: derinimas bus taikomas, kai funkcija paliks sukompiliuotą kodą

en: decreasing range specification ('%c-%c')
lt: mažėjančio rėžio specifikacija ('%c-%c')

en: decreasing range specification ('%lc-%lc')
lt: mažėjančio rėžio specifikacija ('%lc-%lc')

en: default method not implemented for type '%s'
lt: numatytasis metodas netaikomas tipui '%s'

en: deparse may be incomplete
lt: išanalizavimas gali būti neišsamus

en: deparse may be not be source()able in R < 2.7.0
lt: išanalizavimas gali nebūti source()able, esantis R < 2.7.0

en: deserializing invalid UTF-8 string '%s'
lt: neteisingas UTF-8 eilutės '%s' išnuoseklinimas

en: detaching "package:base" is not allowed
lt: atskirtas "package:base" negalimas

en: dimensions would exceed maximum size of array
lt: dimensijos viršys maksimalų masyvo dydį

en: dimnames(<value>) is neither NULL nor list of length %d
lt: dimnames(<value>) nei NULL, nei ilgio %d sąrašas

en: dispatch error
lt: siuntimo klaida

en: dispatch error in group dispatch
lt: siuntimo klaida grupinio siuntimo metu

en: display list redraw incomplete
lt: rodymo sąrašas perpiešė nepilnai

en: download from '%s' failed
lt: atsisiuntimas iš '%s' nepavyko

en: download.file(method = "libcurl") is not supported on this platform
lt: download.file(method = "libcurl") nepalaikoma šioje platformoje

en: downloaded length %0.f != reported length %0.f
lt: atsisiųstas ilgis %0.f != nurodytas ilgis %0.f

en: dummy - do not translate
lt: fiktyvus - neverskite

en: duplicate 'switch' defaults: '%s' and '%s'
lt: pakartoti 'switch' numatytuosius parametrus: '%s' ir '%s'

en: editor ran but returned error status
lt: rengyklė veikia, bet pateikia klaidos būseną

en: element (%d, %d) is zero, so the inverse cannot be computed
lt: elementas (%d, %d) yra nulinis, todėl negalima apskaičiuoti inversijos

en: embedded nul in string: '%s'
lt: įterptas nul eilutėje: '%s'

en: embedded nul(s) found in input
lt: įterptas nul(s) įvestyje

en: empty 'what' specified
lt: nurodytas 'what' tuščias

en: encoding '%s' is not recognised
lt: nežinoma '%s' koduotė

en: encoding of a filename cannot be 'bytes'
lt: failo vardo koduotė negali būti 'bytes'

en: environments cannot be coerced to other types
lt: aplinkos negali būti verčiamos į kitus tipus

en: error %d in extracting from zip file
lt: klaida %d išskleidžiant ZIP failą

en: error [%d] from Lapack 'dtrcon()'
lt: klaida [%d] iš Lapack 'dtrcon()'

en: error [%d] from Lapack 'ztrcon()'
lt: klaida [%d] iš Lapack 'ztrcon()'

en: error code %d from Lapack routine '%s'
lt: klaidos kodas %d iš Lapack programos '%s'

en: error during cleanup
lt: valymo metu įvyko klaida

en: error in running command
lt: klaida vykdant komandą

en: error in running command: '%s'
lt: klaida vykdant komandą: '%s'

en: error message must be a character string
lt: pranešimas apie klaidą turi būti ženklų eilutė

en: error message not a string
lt: pranešimas apie klaidą ne eilute

en: error message truncated to 255 chars
lt: pranešimas apie klaidą sutrumpintas iki 255 simbolių

en: error reading from ascii connection
lt: klaida skaitant iš ASCII ryšio

en: error reading from connection
lt: klaida skaitant iš ryšio

en: error writing to connection
lt: klaida įrašant į ryšį

en: evaluation nested too deeply: infinite recursion / options(expressions=)?
lt: vertinimas įdėtas per giliai: begalinė rekursija/options(expressions=)?

en: exact singularity: U[%d,%d] = 0 in LU-decomposition {Lapack 'dgetrf()'}
lt: tikslus singuliarumas: U[%d,%d] = 0, esantis LU-skaidyme {Lapack 'dgetrf()'}

en: exactly one attribute 'which' must be given
lt: turi būti pateiktas būtent vienas 'which' atributas

en: expanded 'from' name too long
lt: praplėstas 'from' vardas per ilgas

en: expanded 'to' name too long
lt: praplėstas 'to' vardas per ilgas

en: exported symbol '%s' has no value
lt: eksportuotas simbolis '%s' neturi reikšmės

en: extracting substrings from a non-character object
lt: išpakuojami indeksai iš ne-simbolinių objektų

en: factor has bad level
lt: netinkamas faktoriaus lygis

en: fifo '%s' is not ready
lt: nėra parengtas FIFO '%s'

en: fifo connections are not available on this system
lt: šioje sistemoje nepalaikomi FIFO ryšiai

en: fifo("") only supports open = "w+" and open = "w+b": using the former
lt: naudojant formuotuvą, FIFO("") palaiko tik open = "w+" ir open = "w+b"

en: file '%s' appears not to be compressed by bzip2
lt: bzip2 nesuglaudino '%s' failo

en: file '%s' cannot be opened for reading
lt: nepavyko atverti '%s' failo skaitymui

en: file '%s' has trailing content that appears not to be compressed by bzip2
lt: '%s' failas turi galinį turinį, kuris, atrodo, nėra suspaustas bzip2

en: file association for '%ls' not available or invalid
lt: failų susiejimas '%ls' negalimas arba neteisingas

en: file association for '%s' not available or invalid
lt: failų susiejimas '%s' negalimas arba neteisingas

en: file choice cancelled
lt: failo pasirinkimas panaikintas

en: file name conversion problem
lt: failo vardo keitimo problema

en: file name conversion problem -- name too long?
lt: failo vardo keitimo problema -- per ilgas vardas?

en: file name too long
lt: failo vardas per ilgas

en: file stream does not have gzip magic number
lt: failų srautas neturi gzip sisteminio kodo

en: file stream does not have valid gzip header
lt: failų srautas neturi teisingos gzip antraštės

en: file truncation failed
lt: failo sutrumpinimas nepavyko

en: file truncation unavailable on this platform
lt: failo sutrumpinimas negalimas šioje platformoje

en: file("") only supports open = "w+" and open = "w+b": using the former
lt: failas("") palaiko tik open = "w+" ir open = "w+b": naudojant formuotuvą

en: file.show(): file '%s' does not exist
lt: file.show(): tokio '%s' failo nėra

en: filename too long in bmp() call
lt: failo vardas per ilgas bmp() kreipinyje

en: filename too long in jpeg() call
lt: failo vardas per ilgas jpeg() kreipinyje

en: filename too long in png() call
lt: failo vardas per ilgas png() kreipinyje

en: filename too long in tiff() call
lt: failo vardas per ilgas tiff() kreipinyje

en: finalizer must be a function or NULL
lt: baigiklis turi būti funkcija arba tuščias objektas (NULL)

en: first argument must be a character string
lt: pirmas argumentas turi būti ženklų eilutė

en: first argument must be a character vector
lt: pirmasis argumentas turi būti tekstinis vektorius

en: first argument must be a file name
lt: pirmas argumentas turi būti failo vardas

en: first argument must be a named list
lt: pirmas argumentas turi būti vardinis sąrašas

en: first argument must be a string (of length 1) or native symbol reference
lt: pirmas argumentas turi būti eilutė (ilgio 1) arba pagrindinė simbolio nuoroda

en: first argument must be a vector
lt: pirmas argumentas turi būti vektorius

en: first argument must be atomic or environment
lt: pirmasis argumentas turi būti atominis arba aplinka

en: first argument must be environment or external pointer
lt: pirmas argumentas turi būti aplinka arba išorinė rodyklė

en: first element used of '%s' argument
lt: argumento '%s' pirmas elementas

en: font face %d not supported for font family '%s'
lt: šrifto išraiška %d nepalaikoma šriftų šeimoje '%s'

en: font family not found in X11 font database
lt: šriftų šeimos nėra X11 šriftų duomenų bazėje

en: formal argument "%s" matched by multiple actual arguments
lt: formalusis argumentas "%s" sutapo su sudėtiniais faktiniais parametrais

en: formal classes cannot be used without the 'methods' package
lt: formaliosios klasės negali būti naudojamos be 'methods' paketo

en: format string is too long
lt: formato eilutė per ilga

en: full precision may not have been achieved in '%s'
lt: visiškas tikslumas negali būti pasiektas '%s'

en: function '%s' not provided by package '%s'
lt: funkcijos '%s' nepateikė '%s' paketas

en: function cannot be evaluated at initial parameters
lt: pradiniuose parametruose funkcija negali būti įvertinta

en: further partial match of '%s' to '%s'
lt: kitas dalinis '%s' atitikimas '%s'

en: generic 'function' is not a function
lt: dauginė 'function' nėra funkcija

en: generic function not specified
lt: neapibrėžta dauginė funkcija

en: getAttrib: invalid type (%s) for TAG
lt: getAttrib: neteisingas tipas (%s) TAG

en: group is incomplete
lt: grupė nebaigta

en: group length is 0 but data length > 0
lt: grupės ilgis yra 0, bet duomenų ilgis >0

en: handler or restart stack mismatch in old restart
lt: manipuliavimo programa arba pakartotinio paleidimo dėklas nesutampa senajame pakartotiniame paleidime

en: ignoring 'display' argument as an X11 device is already open
lt: ignoruojamas 'display' argumentas, kai X11 įrenginys atvertas

en: ignoring non-pairlist attributes
lt: ignoruojami ne porų sąrašo atributai

en: imaginary parts discarded in coercion
lt: menamosios dalys atmestos keičiant duomenų tipą

en: impossible to create 'reader thread'; you must free some system resources
lt: neįmanoma sukurti 'reader thread', reikalingi nemokami sistemos ištekliai

en: improper dimensions
lt: netinkami matmenys

en: inaccurate integer conversion in coercion
lt: netikslus sveikųjų skaičių konvertavimas keičiant duomenų tipą

en: incompatible 'names' argument
lt: nesuderintas 'names' argumentas

en: incompatible arguments
lt: nesuderinami argumentai

en: incompatible types (from %s to %s) in [[ assignment
lt: nesuderinami tipai (nuo %s iki %s) [[ priskyrime

en: incompatible types (from %s to %s) in array subset assignment
lt: nesuderinami tipai (nuo %s iki %s) masyvo poaibio priskyrime

en: incompatible types (from %s to %s) in matrix subset assignment
lt: nesuderinami tipai (nuo %s iki %s) matricos poaibio priskyrime

en: incompatible types (from %s to %s) in subassignment type fix
lt: nesuderinami tipai (nuo %s iki %s) padalijimo tipo taisyme

en: incomplete final line found on '%s'
lt: nepilna galutinė eilutė rasta '%s'

en: incomplete string at end of file has been discarded
lt: nepilna eilutė failo pabaigoje buvo atmesta

en: incorrect context: the current call has no '...' to look in
lt: neteisingas kontekstas: dabartinis iškvietimas neturi '...' kur ieškoti

en: incorrect number of arguments to "%s"
lt: neteisingas "%s" argumentų skaičius

en: incorrect number of columns in matrix subscript
lt: neteisingas stulpelių skaičius matricos indekse

en: incorrect number of dimensions
lt: neteisingas dimensijų skaičius

en: incorrect number of probabilities
lt: neteisingas tikimybių skaičius

en: incorrect number of subscripts
lt: neteisingas indeksų skaičius

en: incorrect number of subscripts on matrix
lt: neteisingas matricos indeksų skaičius

en: index %d outside bounds
lt: indeksas %d už ribų

en: indexing '...' with an invalid index
lt: indeksavimas '...' su negaliojančia rodykle

en: indexing '...' with non-positive index %d
lt: indeksavimas '...' su ne teigiamu indeksu %d

en: initial value in 'vmmin' is not finite
lt: pradinė reikšmė 'vmmin' nėra baigtinė

en: initializing bzip2 compression for file '%s' failed
lt: nepavyko bzip2 pradėtas failo '%s' glaudinimas

en: input format does not match specified format
lt: įvesties formatas neatitinka nurodyto formato

en: input string '%s' cannot be translated from '%s' to UTF-8, but is valid UTF-8
lt: įvesties eilutė '%s' negali būti išversta iš "%s" į UTF-8, bet galioja UTF-8

en: input string '%s' cannot be translated to UTF-8, is it valid in '%s'?
lt: įvesties eilutė '%s' negali būti išversta į UTF-8, ar ji galioja '%s'?

en: input string is too long
lt: įvesties eilutė per ilga

en: input string x[%d] is invalid in this locale
lt: įvesties eilutė s[%d] yra neteisinga šioje lokalėje

en: input string y[%d] is invalid in this locale
lt: įvesties eilutė y[%d] yra neteisinga šioje lokalėje

en: insufficient OS support on this platform
lt: nepakankamas OS palaikymas šioje platformoje

en: insufficient memory to allocate point array
lt: nepakanka atminties paskirti rodyklių masyvui

en: integer literal %s contains decimal; using numeric value
lt: sveikųjų skaičių literalė %s yra dešimtainė trupmena, naudojant skaitinę vertę

en: integer literal %s contains unnecessary decimal point
lt: sveikųjų skaičių literalė %s yra nereikalingas trupmenos skirtukas

en: integer overflow - use sum(as.numeric(.))
lt: sveikųjų skaičių perpildymas, naudokite sum(as.numeric(.))

en: integer overflow in 'cumsum'; use 'cumsum(as.numeric(.))'
lt: sveikųjų skaičių perpildymas 'cumsum', naudokite 'cumsum(as.numeric(.))'

en: internal connection is not a %s
lt: vidinis ryšys nėra %s

en: internal error
lt: vidinė klaida

en: internal error ('op = %d' in do_summary).	 Call a Guru
lt: vidinė klaida ('op = %d' in do_summary).	 Kreipkitės į patarėją

en: internal error in 'do_sys'
lt: vidinė klaida 'do_sys'

en: internal error in use of recursive indexing
lt: vidinė klaida naudojant pasikartojantį indeksavimą

en: internal error: no translation needed
lt: vidinė klaida: vertimas nereikalingas

en: internal out-of-memory condition
lt: vidinės atminties trūkumo sąlyga

en: internet routines cannot be accessed in module
lt: interneto programos nepasiekiamos šiame modulyje

en: internet routines cannot be loaded
lt: interneto programos negali būti įkeltos

en: interrupts suspended; signal ignored
lt: pertrauktys sustabdytos, signalas ignoruotas

en: invalid %s argument
lt: neteisingas %s argumentas

en: invalid %s type in 'x %s y'
lt: neteisingas %s tipas 'x %s y'

en: invalid '%s' argument
lt: neteisingas '%s' argumentas

en: invalid '%s' argument of type '%s'
lt: neteisingas '%s' argumento tipas '%s'

en: invalid '%s' parameter, allowed %d...%d
lt: neleistinas parametras '%s', leidžiamas %d...%d

en: invalid '%s' specification
lt: neteisinga '%s' specifikacija

en: invalid '%s' value
lt: neteisinga '%s' reikšmė

en: invalid '(to - from)/by'
lt: neteisinga '(to - from)/by'

en: invalid 'cutoff' value for 'deparse', using default
lt: neteisinga 'cutoff' reikšmė 'deparse' naudojant numatytąją

en: invalid 'deparse.cutoff', used 60
lt: neteisingas 'deparse.cutoff', naudojamas 60

en: invalid 'group' argument found in 'NextMethod'
lt: neteisingas 'group' argumentas rastas 'NextMethod'

en: invalid 'mode' argument
lt: neteisingas 'mode' argumentas

en: invalid 'na.print' specification
lt: neteisinga 'na.print' specifikacija

en: invalid 'ncol' value (< 0)
lt: neteisinga 'ncol' reikšmė (< 0)

en: invalid 'ncol' value (too large or NA)
lt: neteisinga 'ncol' reikšmė (per didelė arba NA)

en: invalid 'nrow' value (< 0)
lt: neteisinga 'nrow' reikšmė (< 0)

en: invalid 'nrow' value (too large or NA)
lt: neteisinga 'nrow' reikšmė (per didelė arba NA)

en: invalid 'pattern' regular expression
lt: neteisingas 'pattern' reguliarusis reiškinys

en: invalid 'runLast', FALSE assumed
lt: neteisingas 'runLast', FALSE tariamas

en: invalid 'sep' value: must be one byte
lt: neteisinga 'sep' reikšmė: turi būti vienas baitas

en: invalid 'status', 0 assumed
lt: neteisingas 'status', 0 tariamas

en: invalid 'strip.white' length
lt: neteisingas 'strip.white' ilgis

en: invalid 'type' (%s) of argument
lt: neteisingas argumento 'type' (%s)

en: invalid 'width' or 'height'
lt: neteisingas 'width' arba 'height'

en: invalid 'x' type in 'x %s y'
lt: neteisingas 'x' tipas 'x %s y'

en: invalid 'y' type in 'x %s y'
lt: neteisingas 'y' tipas 'x %s y'

en: invalid (NULL) left side of assignment
lt: neteisinga (NULL) priskyrimo kairioji pusė

en: invalid (do_set) left-hand side to assignment
lt: neteisinga (do_set) priskyrimo kairioji pusė

en: invalid .Internal() argument
lt: neteisingas .Internal() argumentas

en: invalid Normal type in 'RNGkind'
lt: 'RNGkind' klaidingas normalusis tipas

en: invalid UTF-8 input in readChar()
lt: readChar() neteisinga UTF-8 įvestis

en: invalid UTF-8 string
lt: neteisinga UTF-8 eilutė

en: invalid UTF-8 string 'new'
lt: neteisinga UTF-8 eilutė 'new'

en: invalid UTF-8 string 'old'
lt: neteisinga UTF-8 eilutė 'old'

en: invalid Unicode point %u
lt: neteisingas unikodo taškas %u

en: invalid \u{xxxx} sequence (line %d)
lt: neteisinga \u{xxxx} seka (eilutė %d)

en: invalid accent
lt: netinkamas paryškinimas

en: invalid argument
lt: neteisingas argumentas

en: invalid argument 'base' of length 0
lt: neteisingas 0 ilgio argumentas 'base'

en: invalid argument list
lt: neteisingas argumentų sąrašas

en: invalid argument to edit()
lt: neteisingas edit() argumentas

en: invalid argument to unary operator
lt: neteisingas vienviečio operatoriaus argumentas

en: invalid argument type
lt: neteisingas argumento tipas

en: invalid arguments
lt: neteisingi argumentai

en: invalid axis extents [GEPretty(.,.,n=%d)
lt: neteisingi koordinačių ašių dydžiai [GEPretty(.,.,n=%d)

en: invalid body
lt: neteisinga pagrindinė dalis

en: invalid body argument for 'function'
lt: neteisinga 'function' pagrindinė argumento dalis

en: invalid body for function
lt: neteisinga funkcijos pagrindinė dalis

en: invalid char string in output conversion
lt: neteisinga simbolių eilutė keitime išvesties metu

en: invalid character length in 'dblepr'
lt: 'dblepr' neteisingas simbolių ilgis

en: invalid character length in 'intpr'
lt: 'intpr' neteisingas teksto ilgis

en: invalid character length in 'realpr'
lt: 'realpr' neteisingas teksto ilgis

en: invalid colortype passed to X11 driver
lt: neteisingas spalvų tipas perduotas X11 įrenginiui

en: invalid column labels
lt: neteisingos stulpelio žymenos

en: invalid comparison with complex values
lt: netinkamas lyginimas su kompleksinėmis reikšmėmis

en: invalid complex unary operator
lt: neteisingas kompleksinis vienvietis operatorius

en: invalid connection
lt: neteisingas ryšys

en: invalid data of mode '%s' (too short)
lt: neteisingi '%s' tipo duomenys (per trumpi)

en: invalid decimal separator
lt: neteisingas trupmenos skirtukas

en: invalid decimal separator: must be one byte
lt: neteisingas trupmenos skirtukas: turi būti vienas baitas

en: invalid description of 'unz' connection
lt: neteisingas 'unz' ryšio aprašymas

en: invalid device
lt: netinkamas įrenginys

en: invalid display list
lt: neteisingas rodymo sąrašas

en: invalid environment
lt: netinkama aplinka

en: invalid environment specified
lt: nurodyta netinkama aplinka

en: invalid file extension
lt: neteisingas failo prievardis

en: invalid filename argument
lt: neteisingas failo vardo argumentas

en: invalid filename pattern
lt: neteisingas failo vardo šablonas

en: invalid filename specification
lt: neteisinga failo vardo specifikacija

en: invalid first argument
lt: neteisingas pirmas argumentas

en: invalid first argument, must be %s
lt: neleistinas pirmasis argumentas, turi būti %s

en: invalid first filename
lt: neteisingas pirmas failo vardas

en: invalid font specification
lt: neteisinga šrifto specifikacija

en: invalid for() loop sequence
lt: neteisinga for() ciklo seka

en: invalid formal arguments for 'function'
lt: neteisingas 'function' formalusis argumentas

en: invalid format '%s'; %s
lt: neteisingas formatas '%s'; %s

en: invalid function in complex assignment
lt: neteisinga funkcija kompleksiniame priskyrime

en: invalid generic argument to 'NextMethod'
lt: neteisingas bendrasis argumentas 'NextMethod'

en: invalid graphical device number
lt: neteisingas grafinių įrenginių skaičius

en: invalid graphics state
lt: neteisinga grafiko būsena

en: invalid group delimiter
lt: neteisingas grupės skirtukas

en: invalid group specification
lt: netinkama grupės specifikacija

en: invalid hex digit in 'color' or 'lty'
lt: neteisingas šešioliktainis skaitmuo 'color' ar 'lty'

en: invalid input '%s' in 'utf8towcs'
lt: 'utf8towcs' neteisinga '%s' įvestis

en: invalid input found on input connection '%s'
lt: neteisinga įvestis rasta įvesties ryšyje '%s'

en: invalid input type
lt: neteisingas įvesties tipas

en: invalid length
lt: neteisingas ilgis

en: invalid length 0 argument
lt: neteisingas 0 ilgio argumentas

en: invalid length of encoding name
lt: neleistinas kodavimo pavadinimo ilgis

en: invalid line end
lt: neteisinga eilutės pabaiga

en: invalid line join
lt: neteisingas eilutės sujungimas

en: invalid line type
lt: neteisingas eilutės tipas

en: invalid line type: must be length 2, 4, 6 or 8
lt: neteisingas eilutės tipas: ilgis turi būti 2, 4, 6 arba 8

en: invalid line type: zeroes are not allowed
lt: neteisingas eilutės tipas: nuliai negalimi

en: invalid math style encountered
lt: aptiktas neleidžiamas matematinis stilius

en: invalid mathematical annotation
lt: neteisingas matematinis aiškinimas

en: invalid mode (%s) to pass to C or Fortran (arg %d)
lt: netinkamas būdas (%s) pereiti prie C ar Fortran (arg %d)

en: invalid mode (%s) to pass to Fortran (arg %d)
lt: netinkamas būdas (%s) pereiti prie Fortran (arg %d)

en: invalid multibyte char in pch="c"
lt: neteisingas daugiabaitis simbolis pch="c"

en: invalid multibyte format string
lt: neteisinga daugiabaitė formato eilutė

en: invalid multibyte input string
lt: neteisinga daugiabaitė įvesties eilutė

en: invalid multibyte string 'new'
lt: neteisinga daugiabaitė eilutė 'new'

en: invalid multibyte string 'old'
lt: neteisinga daugiabaitė eilutė 'old'

en: invalid multibyte string at '%s'
lt: '%s' neteisinga daugiabaitė eilutė

en: invalid multibyte string, %s
lt: neleistina kelių baitų eilutė, %s

en: invalid name in position %d
lt: neteisingas vardas %d pozicijoje

en: invalid negative subscript in %s
lt: neleistinas neigiamas indeksas, esantis %s

en: invalid number of arguments
lt: neteisingas argumentų skaičius

en: invalid number of subscripts to list assign
lt: neteisingas indeksų skaičius sąrašo priskyrime

en: invalid object for 'as.environment'
lt: neteisingas 'as.environment' objektas

en: invalid object: must be a primitive function
lt: neteisingas objektas: turi būti pirmykštė funkcija

en: invalid option "error"
lt: neteisinga parinktis "error"

en: invalid option "warning.expression"
lt: neteisinga parinktis "warning.expression"

en: invalid partial string match
lt: netinkama dalinės eilutės atitiktis

en: invalid polynomial coefficient
lt: neteisingas daugianario koeficientas

en: invalid primitive methods code ("%s"): should be "clear", "reset", "set", or "suppress"
lt: neteisingas elementarus metodų kodas ("%s"): turėtų būti "clear", "reset", "set" arba "suppress"

en: invalid primitive operation given for dispatch
lt: išsiuntimui pateikta neteisinga elementarioji operacija

en: invalid printing digits %d
lt: neleistini spausdinimo skaitmenys %d

en: invalid printing digits %d, used 7
lt: neleistini spausdinimo skaitmenys %d, naudojamas 7

en: invalid printing width
lt: neleistinas spausdinimo plotis

en: invalid printing width %d, used 80
lt: neleistinas spausdinimo plotis %d, naudojamas 80

en: invalid prompt
lt: neteisingas patarimas

en: invalid quote symbol set
lt: netinkamas kabučių simbolių rinkinys

en: invalid regular expression '%s'
lt: neteisingas reguliarusis reiškinys '%s'

en: invalid regular expression '%s', reason '%s'
lt: neteisingas reguliarusis reiškinys '%s', priežastis '%s'

en: invalid regular expression, reason '%s'
lt: neteisingas reguliarusis reiškinys, priežastis '%s'

en: invalid replacement object to be a class string
lt: netinkamas objekto pakeitimas, turi būti klasės eilutė

en: invalid row labels
lt: neteisingos eilutės žymenos

en: invalid sample type in 'RNGkind'
lt: netinkamas imties tipas, esantis 'RNGkind'

en: invalid second argument of length 0
lt: neteisingas 0 ilgio antras argumentas

en: invalid second argument, must be %s
lt: neleistinas antrasis argumentas, turi būti %s

en: invalid second filename
lt: neteisingas antras failo vardas

en: invalid separator
lt: neteisingas skirtukas

en: invalid sequence argument in for loop
lt: neteisinga argumentų seka For cikle

en: invalid subscript in list assign
lt: neteisingas indeksas sąrašo priskyrime

en: invalid subscript type '%s'
lt: neteisingas indekso tipas '%s'

en: invalid substring arguments
lt: neteisingi indeksų argumentai

en: invalid symbol
lt: neteisingas simbolis

en: invalid tag in name extraction
lt: netinkama žymė vardo ištraukime

en: invalid ties.method for rank() [should never happen]
lt: rank() neteisinga ties.method [neturėtų nutikti]

en: invalid time series parameters specified
lt: nurodyti netinkami laikinės eilutės parametrai

en: invalid timestamp
lt: neteisinga laiko žyma

en: invalid to change the storage mode of a factor
lt: negalima pakeisti faktoriaus saugojimo būsenos

en: invalid to set the class to matrix unless the dimension attribute is of length 2 (was %d)
lt: negalima nustatyti matricos kintamojo, nebent dimensijos atributo ilgis yra 2 (buvo %d)

en: invalid to use names()<- on an S4 object of class '%s'
lt: negalima naudoti names()<- klasės '%s' S4 objekte

en: invalid type '%s' for slot name
lt: neteisingas lauko vardo tipas '%s'

en: invalid type (%s) for '%s' (must be a vector)
lt: tipas (%s) netinkamas '%s' (turi būti vektorius)

en: invalid type (%s) for 'dimnames' (must be a vector)
lt: netinkamas 'dimnames' tipas (%s) (turi būti vektorius)

en: invalid type (%s) for 'names': must be vector or NULL
lt: neleistinas tipas (%s) 'names': turi būti vektorius arba NULL

en: invalid type (%s) to set 'names' attribute
lt: netinkamas atributo 'names' tipas (%s)

en: invalid type of argument[%d]: '%s'
lt: netinkamas argument[%d] tipas: '%s'

en: invalid type or length for slot name
lt: neteisingas lauko vardo tipas arba ilgis

en: invalid unary operator
lt: neteisingas vienvietis operatorius

en: invalid upper part of serialized vector length
lt: netinkama viršutinė nuosekliojo vektoriaus ilgio dalis

en: invalid use of %d < 0 in '%s'
lt: netinkamas %d < 0 naudojimas, esantis '%s'

en: invalid use of 'missing'
lt: netinkamas 'missing' naudojimas

en: invalid value
lt: neteisinga reikšmė

en: invalid value for "device.ask.default", using FALSE
lt: neteisinga "device.ask.default" reikšmė, naudojant FALSE

en: invalid value for '%s'
lt: neteisinga '%s' reikšmė

en: invalid zip name argument
lt: neteisingas ZIP vardo parametras

en: it is not known that wchar_t is Unicode on this platform
lt: nėra žinoma, ar wchar_t yra unikodas šioje platformoje

en: jpeg() does not support transparency: using white bg
lt: jpeg() nepalaiko baltos spalvos fono skaidrumo: naudojama balta bg

en: length %d is too large for hashing
lt: maišos ilgis %d per didelis

en: length of 'dimnames' [%d] must match that of 'dims' [%d]
lt: 'dimnames' [%d] ilgis turi sutapti su 'dims' [%d]

en: length of 'dimnames' [%d] not equal to array extent
lt: 'dimnames' [%d] ilgis nelygus masyvo dydžiui

en: length of NULL cannot be changed
lt: NULL ilgio keisti negalima

en: length of import and export names must match
lt: importo ir eksporto vardų ilgiai turi sutapti

en: length-0 dimension vector is invalid
lt: netinkama nulinio ilgio vektoriaus dimensija

en: lengths of 'url' and 'destfile' must match
lt: 'url' ir 'destfile' ilgiai turi sutapti

en: libcurl error code %d:
    	%s
lt: libcurl klaidos kodas %d:
    	%s

en: likely truncation of character string to %d characters
lt: tikėtinas simbolių eilutės sutrumpinimas iki %d simbolių

en: line %d may be truncated in call to system(, intern = TRUE)
lt: kreipiantis į system(, intern = TRUE) %d eilutė gali būti sutrumpinta

en: line %lld did not have %lld elements
lt: eilutėje %lld nėra %lld elementų

en: line longer than buffer size %lu
lt: eilutė ilgesnė už buferio dydžio %lu

en: list argument expected
lt: turėtų būti sąrašo argumentas

en: list argument has no valid names
lt: sąrašo argumentas neturi tinkamų vardų

en: loaded data is not in pair list form
lt: įkelti duomenys nėra porų sąrašo forma

en: locale not supported by Xlib: some X ops will operate in C locale
lt: lokalė nepalaikoma standartinių Xlib: kai kurios X parinktys veiks C lokalėje

en: long vector '%s' is not supported
lt: ilgųjų sveikųjų skaičių vektorius '%s' negalimas

en: long vectors (argument %d) are not supported in %s
lt: ilgųjų sveikųjų skaičių vektoriai (argumentas %d) negalimi %s

en: long vectors are not supported for matrix/array results
lt: ilgųjų sveikųjų skaičių vektoriai negali būti matricos/masyvo rezultatais

en: long vectors not supported yet: %s:%d
lt: ilgųjų sveikųjų skaičių vektoriai kol kas negalimi: %s:%d

en: longer argument not a multiple of length of shorter
lt: ilgesnis argumentas nėra trumpesnio ilgio kartotinis

en: longer object length is not a multiple of shorter object length
lt: ilgesnio objekto ilgis nėra trumpesnio objekto ilgio kartotinis

en: malformed factor
lt: netaisyklingas faktorius

en: matrices of 2^31 or more elements are not supported
lt: negalimos 2^31 ar daugiau elementų matricos

en: matrix subscripting not handled for this type
lt: matricos laipsnis nenaudojamas šiam tipui

en: maximum number of pushback lines exceeded
lt: viršytas maksimalus sumažintų eilučių skaičius

en: maxlen must be non-negative
lt: maxlen turi būti ne neigiamas

en: memory allocation error in 'realpr'
lt: 'realpr' atminties paskirstymo klaida

en: memory allocation to copy clipboard failed
lt: nepavyko atverti iškarpinės paskirstant atmintį

en: memory allocation to open clipboard failed
lt: nepavyko atverti iškarpinės paskirstant atmintį

en: memory profiling is not available on this system
lt: atminties profiliavimas negalimas šioje sistemoje

en: method = "wininet" is only supported on Windows
lt: metodas = "wininet" palaikomas tik Windows

en: mismatch on types
lt: neatitiktis tipuose

en: missing value is invalid
lt: netinkama praleista reikšmė

en: missing value where TRUE/FALSE needed
lt: praleista reikšmė, kur turi būti TRUE/FALSE

en: more elements supplied than there are to replace
lt: pateikta daugiau elementų negu galima pakeisti

en: multi-argument returns are not permitted
lt: kelių argumentų grąžinimai neleidžiami

en: must pass package name or DllInfo reference
lt: turi pereiti paketo vardą arba DllInfo nuorodą

en: must specify ascii, binary, or xdr format
lt: nurodykite ASCII, dvejetainį ar xdr formatą

en: n >= 2^31, replace = FALSE is only supported on 64-bit platforms
lt: n >= 2^31, keitimas = FALSE galimas tik 64 bitų platformoje

en: names in persistent strings are currently ignored
lt: vardai pastoviose eilutėse šiuo metu ignoruojami

en: names in persistent strings are not supported yet
lt: kol kas vardai pastoviose eilutėse nepalaikomi

en: names() applied to a non-vector
lt: names() taikoma ne vektoriams

en: names(x) must be a character vector of the same length as x
lt: names(x) turi būti tekstinis vektorius tokio paties ilgio kaip x

en: namespace already registered
lt: vardų erdvė jau registruota

en: namespace not registered
lt: vardų erdvė neregistruota

en: namespaces may not be available when loading
lt: vardų erdvė negalima įkeliant

en: negative extents to 3D array
lt: neigiamas 3D masyvo dydis

en: negative extents to matrix
lt: neigiamas matricos laipsnis

en: negative index passed to R_removeTaskCallbackByIndex
lt: neigiamas indeksas perduotas R_removeTaskCallbackByIndex

en: negative length vectors are not allowed
lt: neigiamo ilgio vektoriai negalimi

en: negative probability
lt: neigiama tikimybė

en: negative serialized length for vector
lt: neigiama eilės tvarka išdėstytas vektoriaus ilgis

en: negative serialized vector length:
    perhaps long vector from 64-bit version of R?
lt: neigiamas išdėstytas eilės tvarka vektoriaus ilgis:
    tikriausiai 64 bitų R versijos ilgųjų sveikųjų skaičių vektorius?

en: negative values are not allowed in a matrix subscript
lt: neigiamos reikšmės negalimos matricos apatiniame indekse

en: no '.S3MethodsClass' table, cannot use S4 objects with S3 methods ('methods' package not attached?)
lt: nėra '.S3MethodsClass' lentelės, negalima naudoti S4 objekto su S3 metodais ('methods' paketas nepridėtas?)

en: no 'dimnames' attribute for array
lt: nėra masyvo 'dimnames' atributo

en: no 'fileext'
lt: nėra 'fileext'

en: no 'pattern'
lt: nėra 'pettern'

en: no 'tempdir'
lt: nėra 'tempdir'

en: no active binding for "%s"
lt: nėra aktyvaus "%s" susiejimo

en: no active device and default getOption("device") is invalid
lt: nėra aktyvaus įrenginio, o numatytasis getOption("device") negalioja

en: no active or default device
lt: nėra aktyvių ar numatytųjų įrenginių

en: no applicable method for '%s' applied to an object of class "%s"
lt: nėra tinkamo metodo '%s' taikomo klasės "%s" objektui

en: no arguments
lt: nėra argumentų

en: no arguments supplied
lt: nepateikti jokie argumentai

en: no binding for "%s"
lt: nėra susiejimo "%s"

en: no browser context to query
lt: nėra naršyklės konteksto užklausai

en: no calling generic was found: was a method called directly?
lt: nerastas bendrinis kreipinys: gal metodas buvo kviečiamas tiesiogiai?

en: no enclosing environment
lt: nėra aplinkos priedo

en: no function to return from, jumping to top level
lt: nėra funkcijos grįžti iš, nukreipimas į aukščiausią lygmenį

en: no graphics device is active
lt: nėra aktyvių grafikos įrenginių

en: no graphics event handlers set
lt: nėra įvykių valdiklių rinkinio

en: no graphics system to unregister
lt: nėra grafinės sistemos, kurią reikia pašalinti

en: no history available to save
lt: nėra istorijos, kurią galima išsaugoti

en: no history mechanism available
lt: istorijos mechanizmo nėra

en: no index specified
lt: neapibrėžtas indeksas

en: no input is available
lt: įvesties nėra

en: no item called "%s" on the search list
lt: paieškos sąraše nėra "%s" elementų

en: no jpeg support in this version of R
lt: šioje R versijoje JPEG formatas nepalaikomas

en: no loop for break/next, jumping to top level
lt: nėra ciklo pertraukti/tęsti, nukreipimas į aukščiausią lygį

en: no method for assigning subsets of this S4 class
lt: nėra metodo šios S4 klasės objekto poaibių priskyrimui

en: no method for coercing this S4 class to a vector
lt: nėra metodo, kuris šią S4 klasę paverstų į vektorių

en: no method to invoke
lt: nėra metodo aktyvinti

en: no non-missing arguments to max; returning -Inf
lt: yra trūkstamų maksimumo argumentų, grąžinimas -Inf

en: no non-missing arguments to min; returning Inf
lt: yra trūkstamų minimumo argumentų, Inf grąžinimas

en: no non-missing arguments, returning NA
lt: yra trūkstamų argumentų, grąžinama NA

en: no plot on device to save
lt: įrenginyje nėra saugomo grafiko

en: no png support in this version of R
lt: šioje R versijoje PNG formatas nepalaikomas

en: no restore method available
lt: nėra atkūrimo metodo

en: no right-hand side in 'b'
lt: nedešinioji pusė 'b'

en: no sink to remove
lt: nėra rinktuvo pašalinti

en: no slot of name "%s" for this object of class "%s"
lt: nėra lauko vardo "%s" šiame "%s" klasės objekte

en: no such index at level %d
lt: nėra tokio indekso lygyje %d

en: no such primitive function
lt: nėra tokios pirmykštės funkcijos

en: no tiff support in this version of R
lt: šioje R versijoje TIFF formatas nepalaikomas

en: node stack overflow
lt: dėklo mazgas perpildytas

en: non-character argument
lt: ne simbolių argumentas

en: non-character names
lt: ne simbolių vardai

en: non-character object(s)
lt: ne simbolių objektas (-ai)

en: non-conformable arguments
lt: neatitinkami argumentai

en: non-conformable arrays
lt: neatitinkami masyvai

en: non-empty character argument expected
lt: turėtų būti netuščias simbolių argumentas

en: non-finite value supplied by 'optim'
lt: nebaigtinę reikšmę pateikė 'optim'

en: non-integer value %s qualified with L; using numeric value
lt: ne sveikoji reikšmė %s patikslinta su L; naudojant skaitinę reikšmę

en: non-numeric argument to binary operator
lt: neskaitinis dviviečio operatoriaus argumentas

en: non-numeric argument to function
lt: neskaitinis funkcijos argumentas

en: non-numeric argument to mathematical function
lt: neskaitinis matematinės funkcijos argumentas

en: non-numeric data frame in rowsum
lt: neskaitinė duomenų lentelė eilučių sumoje

en: non-numeric matrix extent
lt: neskaitinės matricos laipsnis

en: non-positive 'fill' argument will be ignored
lt: neteigiamas 'fill' argumentas bus atmestas

en: non-string argument to .Internal(%s)
lt: ne eilutės argumentas į .Internal(%s)

en: non-symbol loop variable
lt: nesimbolinis ciklo kintamasis

en: norm_rand(): invalid N01_kind: %d
lt: norm_rand(): netaisyklinga N01_kind: %d

en: not a BUILTIN function
lt: ne BUILTIN funkcija

en: not a function
lt: nėra funkcija

en: not a list of sockets
lt: nėra prievadų sąrašas

en: not a proper file name
lt: netikrinis failo vardas

en: not a proper raw vector
lt: netikrasis baitų vektorius

en: not a socket connection
lt: nėra prievadų ryšys

en: not a symbol
lt: nėra simbolis

en: not a valid named list
lt: netinkamas vardinis sąrašas

en: not a weak reference
lt: nėra silpna rodyklė

en: not an environment
lt: ne aplinka

en: not an open X11cairo device
lt: neatidarytas X11cairo įrenginys

en: not byte code profiling
lt: nebaitinio kodo profiliavimas

en: not enough memory to allocate device (in GEcreateDevDesc)
lt: nepakanka atminties paskirti įrenginius (GEcreateDevDesc)

en: not in a try context
lt: nėra bandymo kontekste

en: not safe to return vector pointer
lt: nesaugu grąžinti vektoriaus rodyklę

en: not that many calls to browser are active
lt: ne tiek daug kreipinių į naršyklę yra aktyvių

en: not that many frames on the stack
lt: ne tiek daug kadrų dėkle

en: not that many functions on the call stack
lt: ne tiek daug funkcijų kreipinių dėkle

en: nothing to append to
lt: nėra ką pridėti

en: nothing to link
lt: nėra ką susieti

en: null terminator not found: breaking string at 10000 bytes
lt: nulinis terminatorius nerastas: laužoma eilutė esant 10000 baitų

en: number of characters is not computable in "bytes" encoding, %s
lt: simbolių skaičius nėra apskaičiuojamas "bytes" kodavime, %s

en: number of columns of matrices must match (see arg %d)
lt: matricos stulpelių skaičius turi sutapti (žr. arg %d)

en: number of contexts must be positive
lt: kontekstų skaičius turi būti teigiamas

en: number of items read is not a multiple of the number of columns
lt: skaitomų elementų skaičius nėra stulpelių skaičiaus kartotinis

en: number of items to replace is not a multiple of replacement length
lt: keičiamų elementų skaičius nėra daugybinis ilgio pakeitimas

en: number of rows in the result exceeds maximum vector length
lt: eilučių skaičius viršija maksimalų vektoriaus ilgį

en: number of rows of matrices must match (see arg %d)
lt: matricos eilučių skaičius turi sutapti (žr. arg %d)

en: numeric 'envir' arg not of length one
lt: skaitinis 'envir' arg nėra ilgio 1

en: numeric EXPR required for 'switch' without named alternatives
lt: 'switch' be vadinamų alternatyvų būtinas skaitinis EXPR

en: object '%s' not found
lt: objektas '%s' nerastas

en: object '%s' of mode '%s' was not found
lt: tipo '%s' objektas '%s' nerastas

en: object is not a matrix
lt: objektas nėra matrica

en: object not specified
lt: objektas nėra apibrėžtas

en: object of class "%s" does not correspond to a valid S3 object
lt: klasės "%s" objektas neatitinka galiojančio S3 objekto

en: object of type '%s' is not subsettable
lt: objektas, kurio tipas '%s', yra nenustatomas

en: object returned as generic function "%s" does not appear to be one
lt: objektas pateiktas kaip dauginė funkcija "%s" nerodomas vienas

en: one argument not used by format '%s'
lt: argumentas nepatenka į sritį '%s'

en: one of "yes", "no", "ask" or "default" expected.
lt: turėtų būti vienas iš "yes", "no", "ask" ar "default".

en: only %d arguments are allowed
lt: leidžiami tik %d argumentai

en: only 0's may be mixed with negative subscripts
lt: tik 0 gali būti sumaišytas su neigiamais indeksais

en: only 2^31-1 bytes can be written in a single writeBin() call
lt: tik 2^31-1 baitai gali būti užrašyti viename writeBin() iškvietime

en: only 2^31-1 bytes can be written to a raw vector
lt: tik 2^31-1 baitai gali būti įrašyti į baitų sekų vektorių

en: only ascii format can be read from text mode connections
lt: tik ASCII formatas gali būti skaitomas tekstinėje veiksenoje

en: only ascii format can be written to text mode connections
lt: tik ASCII formatas gali būti parašytas tekstinėje veiksenoje

en: only atomic vectors can be sorted
lt: tik atominiai vektoriai gali būti rikiuojami

en: only atomic vectors can be tested to be sorted
lt: galima bandyti rikiuoti tik atominius vektorius

en: only first element of 'description' argument used
lt: naudojamas tik pirmas 'desription' argumento elementas

en: only first element of 'destfile' argument used
lt: naudojamas tik pirmas 'destfile' argumento elementas

en: only first element of 'url' argument used
lt: naudojamas tik pirmas 'url' argumento elementas

en: only positive values of 'n' are allowed
lt: leidžiamos tik teigiamos 'n' reikšmės

en: only the first character of 'quote' will be used
lt: bus naudojamas tik pirmas 'quote' ženklas

en: only the first element is used as variable name
lt: tik pirmas elementas naudojamas kaip kintamojo vardas

en: operations are possible only for numeric, logical or complex types
lt: operacijos galimos tik skaitiniams, loginiams, kompleksiniams duomenų tipams

en: operator needs one or two arguments
lt: operatoriui reikia vieno ar dviejų argumentų

en: option '%s' cannot be deleted
lt: parinkties '%s' panaikinti negalima

en: option '%s' requires a non-empty argument
lt: parinktis '%s' turi būti neniekinis argumentas

en: option '%s' requires an argument
lt: parinktis '%s' turi būti argumentas

en: out of memory
lt: trūksta atminties

en: out of memory reading ascii string
lt: trūksta atminties skaitant ASCII eilutę

en: out of memory reading binary string
lt: trūksta atminties skaitant dvejetainę eilutę

en: out of memory while clipping polyline
lt: trūksta atminties kol atskiriama polilinija

en: out-of-range values treated as 0 in coercion to raw
lt: nepatenkančios į rėžius reikšmės traktuojamos kaip 0 paverčiant į neapdorotus duomenis

en: over-long path
lt: per ilgas kelias

en: overlong name in '%s'
lt: per ilgas vardas '%s'

en: pairlists are passed as SEXP as from R 2.15.0
lt: porų sąrašas yra perduodamas kaip SEXP nuo R 2.15.0

en: parsing result not of length one, but %d
lt: analizavimo rezultato ilgis nėra vienas, bet %d

en: partial argument match of '%s' to '%s'
lt: dalinis argumentas '%s' atitinka '%s'

en: partial match of '%s' to '%s'
lt: dalinis '%s' sutapimas su '%s'

en: path rendering is not implemented for this device
lt: kelio atkūrimas nerealizuotas šiame įrenginyje

en: path too long
lt: per ilgas kelias

en: pattern matches an empty string infinitely, returning first match only
lt: modelis atitinka tuščią eilutę, grąžinama tik pirmoji atitiktis

en: pch value '%d' is invalid in this locale
lt: pch reikšmė '%d' yra klaidinga šioje lokalėje

en: pnbinom_mu() -> bratio() gave error code %d
lt: pnbinom_mu() -> bratio() pateikė klaidos kodą %d

en: pnchisq(x=%g, f=%g, theta=%g, ..): not converged in %d iter.
lt: pnchisq(x=%g, f=%g, theta=%g, ..): nekonverguoja %d iteracijoje.

en: primitive function "%s" has been set for methods but no generic function supplied
lt: pirmykštė funkcija "%s" buvo nustatyta metodams, bet netaikoma dauginei funkcijai

en: print buffer overflow
lt: spausdinti buferio perpildymą

en: printing not enabled for this connection
lt: spausdinimas negalimas šiame ryšyje

en: printing of extremely long output is truncated
lt: nepaprastai ilgos išvesties spausdinimas nutrauktas

en: probable complete loss of accuracy in modulus
lt: tikėtinas visiškas modulio tikslumo praradimas

en: problem copying %ls to %ls: %s
lt: kopijavimo %ls į %ls problema: %s

en: problem copying %s to %s: %s
lt: kopijavimo %s į %s problema: %s

en: problem creating directory %ls: %s
lt: katalogo %ls kūrimo problema: %s

en: problem creating directory %s: %s
lt: katalogo %s kūrimo problema: %s

en: problem in displaying '%ls'
lt: rodymo '%ls' problema

en: problem in displaying '%s'
lt: rodymo '%s' problema

en: problem in saving the history file '%s'
lt: praeities failo '%s' išsaugojimo problema

en: problem in setting variable '%s' in Renviron
lt: kintamojo '%s' nustatymų problema, esanti Renviron

en: problem in truncating the history file
lt: praeities failų trumpinimo problema

en: problem reading directory %ls: %s
lt: problema skaitant katalogą %ls: %s

en: problem reading directory %s: %s
lt: katalogo %s skaitymo problema: %s

en: problem with running editor %s
lt: veikiančios rengyklės %s problema

en: problem with setting timezone
lt: laiko juostos nustatymų problema

en: problem with unsetting timezone
lt: laiko juostos atstatymo problema

en: problem writing to connection
lt: įrašymo į šaltinį problema

en: profile timer in use
lt: naudojamas profilio laikmatis

en: promise already under evaluation: recursive default argument reference or earlier problems?
lt: perspektyvos jau vertinamos: rekursyvi numatytųjų argumentų nuoroda ar ankstesnės problemos?

en: protect(): protection stack overflow
lt: protect(): dėklo perpildymo apsauga

en: raster capture is not available for this device
lt: rastrinis fiksavimas negalimas šiame įrenginyje

en: raster rendering is not implemented for this device
lt: rastrinis atvaizdavimas nėra realizuotas šiame įrenginyje

en: raw is always of size 1
lt: baitų sekos dydis yra 1

en: raw vectors cannot be sorted
lt: baitų sekos vektoriai negali būti rikiuojami

en: rbinom: probability sum should be 1, but is %g
lt: rbinom: tikimybės suma turėtų būti 1, bet yra %g

en: reached CPU time limit
lt: pasiekta CPU laiko riba

en: reached elapsed time limit
lt: pasiekta praėjusio laiko riba

en: reached session CPU time limit
lt: pasiekta CPU sesijos laiko riba

en: reached session elapsed time limit
lt: pasiekta sesijos praėjusio laiko riba

en: read error
lt: skaitymo klaida

en: read error on '%s'
lt: skaitymo klaida '%s'

en: read failed
lt: nepavyko skaityti

en: read failed on %s
lt: nepavyko skaityti %s

en: recursive indexing failed at level %d
lt: pasikartojančio indeksavimo klaida lygyje %d

en: recursive use of 'getGraphicsEvent' not supported
lt: pasikartojantis 'getGraphicsEvent' naudojimas nenumatytas

en: reference index out of range
lt: indeksas, kurio reikšmė nepatenka į rėžius

en: reference to non-existent argument %d
lt: nuoroda į neegzistuojantį argumentą %d

en: regcomp error:  '%s'
lt: regcomp klaida:  '%s'

en: regcomp error: '%s'
lt: regcomp klaida: '%s'

en: regular expression is invalid UTF-8
lt: reguliarusis reiškinys neteisingas UTF-8

en: regular expression is invalid in this locale
lt: šioje lokalėje reguliarusis reiškinys neteisingas

en: repeated formal argument 'recursive'
lt: pakartotinis formalusis parametras 'recursive'

en: repeated formal argument 'use.names'
lt: pakartotinis formalusis parametras 'use.names'

en: replacement has length zero
lt: pakeitimo ilgis nulinis

en: replacement object is not an environment
lt: pakeitimo objektas nėra aplinka

en: replacing substrings in a non-character object
lt: dalinių simbolių eilučių pakeitimas netekstiniame objekte

en: requested file not found in the zip file
lt: nurodytas failas nerastas ZIP faile

en: required resulting string length %d is greater than maximal %d
lt: privalomas išvedamo teksto ilgis %d yra didesnis nei maksimalus %d

en: requires SDI mode
lt: turi būti SDI veiksena

en: requires numeric/complex matrix/vector arguments
lt: turi būti skaitiniai/kompleksiniai matricos/vektoriaus argumentai

en: restart not on stack
lt: paleisti iš naujo ne dėkle

en: restarting interrupted promise evaluation
lt: atnaujinti nutrauktą perspektyvos vertinimą

en: restore compatibility error - no version %d compatibility
lt: suderinamumo atkūrimo klaida - nėra versijos %d suderinamumo

en: restore file may be empty -- no data loaded
lt: atkurtas failas gali būti tuščias -- duomenų nėra

en: restore file may be from a newer version of R -- no data loaded
lt: atkurtas failas gali būti iš naujesnės R versijos -- duomenų nėra

en: result is zero-length and so cannot be a language object
lt: rezultatas yra nulinio ilgio ir negali būti kalbos objektas

en: result string is too long
lt: rezultato eilutė per ilga

en: result would be too long a vector
lt: rezultatas būtų per ilgas vektorius

en: result would exceed 2^31-1 bytes
lt: rezultatas viršytų 2^31-1 baitus

en: resulting vector exceeds vector length limit in '%s'
lt: gautas vektorius viršija vektoriaus ilgio ribą '%s'

en: right-hand side should have %d not %d rows
lt: dešinioji pusė turi būti %d ne %d eilutės

en: root finding code failed
lt: nepavyko rasti pagrindinio kodo

en: row names must be 'character' or 'integer', not '%s'
lt: eilutės vardas turi būti 'character' arba 'integer', o ne '%s'

en: running command '%s' had status %d
lt: vykdoma komanda '%s' turėjo būseną %d

en: running command '%s' had status %d and error message '%s'
lt: vykdoma komanda '%s' turėjo būseną %d ir pranešimą apie klaidą '%s'

en: save="ask" in non-interactive use: command-line default will be used
lt: neinteraktyviame naudojime save="ask": naudojama numatytoji komandos eilutė

en: savePlot() is not supported on this build
lt: šioje versijoje savePlot() nėra palaikoma

en: scan() expected '%s', got '%s'
lt: scan() turėtų būti %s', bet yra '%s'

en: scheme not supported in URL '%s'
lt: schema nepalaikoma URL '%s'

en: second argument must be a factor
lt: antrasis argumentas turi būti faktorius

en: second argument must be a function
lt: antrasis argumentas turi būti funkcija

en: second argument must be an environment
lt: antrasis argumentas turi būti aplinka

en: seed length must be in 0...625; ignored
lt: pradinės reikšmės ilgis turi būti 0...625; ignoruotas

en: seek failed on %s
lt: paieška nepavyko %s

en: seek is not relevant for text connection
lt: paieška nėra susijusi tekstiniame ryšyje

en: seek not enabled for this connection
lt: paieška negalima šiame ryšyje

en: seek on a gzfile connection returned an internal error
lt: paieška gzfile ryšyje pateikė vidinę klaidą

en: semi-transparency is not supported on this device: reported only once per page
lt: pusiau skaidrumas šiame įrenginyje nėra palaikomas: pranešama tik kartą puslapyje

en: serialization is too large to store in a raw vector
lt: nuoseklinimas yra per didelis saugoti baitų sekos vektorių

en: setting 'LC_NUMERIC' may cause R to function strangely
lt: nustačius 'LC_NUMERIC', R gali keistai veikti

en: setting profile timer failed
lt: nepavyko nustatyti profilio laikmačio

en: shared object '%s' was not loaded
lt: nepavyko įkelti bendrojo objekto '%s'

en: signrank allocation error
lt: žymėtojo rango paskirstymo klaida

en: singular matrix in 'backsolve'. First zero in diagonal [%d]
lt: ypatingoji matrica 'backsolve'. Įstrižainėje nuliai [%d]

en: sink stack is full
lt: rinktuvo dėklas yra pilnas

en: size %d is unknown on this machine
lt: nežinomas dydis %d šiame kompiuteryje

en: size changing is not supported for complex vectors
lt: dydžio keitimas negalimas kompleksiniams vektoriams

en: size changing is not supported for raw vectors
lt: didžio keitimas negalimas baitų sekos vektoriams

en: snapshot recorded with different graphics engine version (%d - this is version %d)
lt: ekrano kopija, įrašyta naudojant skirtingą grafikos variklio versiją (%d - tai yra versija %d)

en: snapshot recorded with different graphics engine version (pre 11 - this is version %d)
lt: ekrano kopija, įrašyta naudojant skirtingą grafikos variklio versiją (iki 11 - tai yra versija %d)

en: socket routines cannot be loaded
lt: prievado maršrutai negali būti įkelti

en: some files were not downloaded
lt: kai kurie failai nebuvo atsisiųsti

en: source files skipped by Rprof; please increase '%s'
lt: Rprof praleido pirminį failą, padidinkite '%s'

en: string argument required
lt: eilutės argumentas būtinas

en: strings not representable in native encoding will be translated to UTF-8
lt: eilutės, kurių negalima pateikti vietiniame kodavime, bus išverstos į UTF-8

en: strings not representable in native encoding will not be translated
lt: eilutės, kurių negalima pateikti vietiniame kodavime, nebus verčiamos

en: strings with "bytes" encoding are not allowed
lt: eilutės su "bytes" kodavimu neleidžiamos

en: strtrim() requires a character vector
lt: strtrim() argumentas turi būti tekstinis vektorius

en: subscript out of bounds
lt: indeksas nepatenka į rėžius

en: subscript too large for 32-bit R
lt: 32-bitų R indeksas per didelis

en: subscripting on non-vector
lt: indeksavimas ne vektoriuje

en: supplied argument name '%s' does not match '%s'
lt: pateikto argumento vardas '%s' nesutampa su %s'

en: supplied seed is not a valid integer
lt: tiekiama pradinė reikšmė nėra galiojantis sveikasis skaičius

en: symbol "%s" not in environment of method
lt: simbolis "%s" nėra metodo aplinkoje

en: symbol '%s' is too long
lt: simbolis '%s' per ilgas

en: symbol already has a regular binding
lt: simbolis jau turi nuolatinį saistymą

en: symbolic links are not supported on this platform
lt: šioje platformoje nėra simbolinių nuorodų

en: system call failed: %s
lt: sisteminė iškvieta nepavyko: %s

en: system is computationally singular: reciprocal condition number = %g
lt: sistema yra skaičiuojant singuliari: atvirkštinis sąlygos skaičius = %g

en: table entry must be an external pointer
lt: lentelės įrašas turi būti išorinė rodyklė

en: target context is not on the stack
lt: paskirties kontekstas nėra dėkle

en: target of assignment expands to non-language object
lt: paskyrimo tikslas išplečia iki neobjektinės kalbos

en: temporary name too long
lt: laikinas vardas per ilgas

en: text connection used with %s(), results may be incorrect
lt: tekstinis ryšys, naudojamas su %s(), rezultatai gali būti neteisingi

en: text connection: appending to a non-existent char vector
lt: teksto ryšys: pridėjimas į neegzistuojantį simbolių vektorių

en: the ... list contains fewer than %d element | the ... list contains fewer than %d elements
lt[0]: ... sąraše yra mažiau nei %d elementas
lt[1]: ... sąraše yra mažiau nei %d elementai
lt[2]: ... sąraše yra mažiau nei %d elementų

en: the base graphics system is not registered
lt: pagrindinė grafinė sistema nėra registruota

en: the condition has length > 1
lt: sąlyga turi ilgį > 1

en: the dims contain missing values
lt: trūksta reikšmių dims

en: the dims contain negative values
lt: dims yra neigiamų reikšmių

en: the empty environment has no parent
lt: tuščia aplinka neturi tėvinės klasės

en: the first argument must be a character vector
lt: pirmasis argumentas turi būti tekstinis vektorius

en: the formal definition of a primitive generic must be a function object (got type '%s')
lt: formalus primityvios bendrinės funkcijos apibrėžimas turi būti funkcijos objektas (gaunamas tipas '%s')

en: the input does not start with a magic number compatible with loading from a connection
lt: įvestis nepradeda su sisteminiu kodu suderintu su įkėlimu iš ryšio

en: the limit on the number of open files is too low
lt: atidarytų failų skaičiaus apribojimas yra per mažas

en: there is no .Internal function '%s'
lt: nėra .Internal funkcija '%s'

en: there is no connection %d
lt: nėra ryšio %d

en: there is no connection NA
lt: nėra ryšio NA

en: there must be a 'generic' argument
lt: turi būti 'generic' argumentas

en: there must be at least four control points
lt: turi būti bent keturi kontroliniai taškai

en: there must be at least two control points
lt: turi būti bent du kontroliniai taškai

en: third argument must be 'TRUE' or 'FALSE'
lt: trečiasis argumentas turi būti 'TRUE' arba 'FALSE'

en: this cannot happen
lt: negalėjo įvykti

en: this graphics device does not support event handling
lt: šis grafikos įrenginys neturi įvykių apdorojimo

en: this is a %s-compressed file which this build of R does not support
lt: tai yra %s, suglaudintas failas, kurio šioje R versijoje nėra

en: this is already a 'gzcon' connection
lt: tai jau yra 'gzcon' ryšys

en: this system cannot unset environment variables: setting to ""
lt: ši sistema negali nenustatyti aplinkos kintamųjų: nuostata ""

en: this version of R cannot read class references
lt: ši R versija negali skaityti klasės nuorodų

en: this version of R cannot read generic function references
lt: ši R versija negali skaityti dauginės funkcijos nuorodų

en: time-series/vector length mismatch
lt: laikinės sekos/vektoriaus ilgio neatitikimas

en: too deep nesting
lt: per gili įdėtis

en: too few arguments
lt: per mažai argumentų

en: too few column labels
lt: per mažai stulpelio žymenų

en: too few lines read in readLines
lt: per mažai eilučių skaitoma readLines

en: too few positive probabilities
lt: per mažai teigiamų tikimybių

en: too few row labels
lt: per mažai eilutės žymenų

en: too large a block specified
lt: nurodytas per didelis blokas

en: too large string (nchar=%d) => 5*nchar + 8 > SIZE_MAX
lt: per didelė eilutė (nchar=%d) => 5*nchar + 8 > SIZE_MAX

en: too many arguments
lt: per daug argumentų

en: too many arguments in foreign function call
lt: per daug argumentų kreipinyje į išorinę funkciją

en: too many arguments, sorry
lt: per daug argumentų, apgailestaujame

en: too many characters for text connection
lt: per daug teksto ryšių simbolių

en: too many elements specified
lt: nurodyta per daug elementų

en: too many graphics systems registered
lt: užregistruota per daug grafinių sistemų

en: too many items
lt: per daug elementų

en: too many open devices
lt: per daug atidarytų įrenginių

en: top-level task callback did not return a logical value
lt: aukščiausio lygio užduočių atšaukimas negrąžino loginės reikšmės

en: trace, REPORT must be >= 0 (method = "SANN")
lt: žymėti, REPORT turi būti >= 0 (method = "SANN")

en: translating strings with "bytes" encoding is not allowed
lt: neleidžiamas eilučių vertimas "bytes" koduotėje

en: truncate not enabled for this connection
lt: trumpinimas negalimas šiam ryšiui

en: truncating string with embedded nuls
lt: sutrumpinimo eilutė su įterptaisiais nuliais

en: trying URL '%s'
lt: bandomas URL '%s'

en: trying to generate an object from a virtual class ("%s")
lt: bandymas sugeneruoti virtualios klasės ("%s") objektą

en: type "single" unimplemented in R
lt: tipas "single" nėra įdiegtas R

en: type %d is unimplemented in '%s'
lt: tipas %d nėra realizuotas '%s'

en: type '%s' is not supported
lt: tipas '%s' nepalaikomas

en: type '%s' is unimplemented in '%s'
lt: tipas '%s' nėra realizuotas '%s'

en: unable to allocate memory (in GEregister)
lt: nepavyko paskirti atminties (in GEregister)

en: unable to contact X11 display
lt: nepavyko susisiekti su X11 ekranu

en: unable to create X11 window
lt: nepavyko sukurti X11 lango

en: unable to create pixmap
lt: nepavyko sukurti pixmap

en: unable to determine R home location
lt: nepavyko nustatyti R namų vietos

en: unable to find a non-generic version of function "%s"
lt: nepavyko rasti nedauginės funkcijos "%s" versijos

en: unable to initialize the JIT
lt: neįmanoma inicijuoti JIT

en: unable to load shared object '%s':
      %s
lt: nepavyko įkelti bendrojo objekto '%s':
      %s

en: unable to obtain information on display '%s'
lt: nepavyko gauti informacijos ekrane '%s'

en: unable to open 'file'
lt: nepavyko atverti 'file'

en: unable to open connection to X11 display '%s'
lt: nepavyko atverti ryšio X11 ekranui '%s'

en: unable to open file
lt: nepavyko atverti failo

en: unable to open file to read
lt: nepavyko atverti failo skaitymui

en: unable to open the base package
lt: nepavyko atverti pagrindinio paketo

en: unable to open the clipboard
lt: nepavyko atverti iškarpinės

en: unable to restore saved data in %s
lt: nepavyko atkurti įrašytų duomenų %s

en: unable to run editor '%s'
lt: nepavyko paleisti rengyklės '%s'

en: unable to set R_SESSION_TMPDIR
lt: nepavyko nustatyti R_SESSION_TMPDIR

en: unable to start device %s
lt: nepavyko paleisti įrenginio %s

en: unable to translate '%s' to UTF-8
lt: negali išversti '%s' į UTF-8

en: unable to translate '%s' to native encoding
lt: negalima išversti '%s' į vietinį kodavimą

en: unable to write to the clipboard
lt: nepavyko įrašyti į iškarpinę

en: unbind in the base environment is unimplemented
lt: neįmanoma atsieti pagrindinėje aplinkoje

en: underflow occurred in '%s'
lt: atvirkštinis perpildymas įvyko '%s'

en: unequal factor lengths
lt: nelygūs faktorių ilgiai

en: unexpected %s
lt: nenumatyta %s

en: unexpected assignment
lt: nenumatytas priskyrimas

en: unexpected end of input
lt: nenumatyta įvesties pabaiga

en: unexpected end of line
lt: nenumatyta eilutės pabaiga

en: unexpected format in ascii connection
lt: nenumatytas formatas ascii faile

en: unexpected input
lt: nenumatyta įvestis

en: unexpected numeric constant
lt: nenumatyta skaitinė konstanta

en: unexpected string constant
lt: nenumatyta eilutės konstanta

en: unexpected symbol
lt: nenumatytas simbolis

en: unif_rand: unimplemented RNG kind %d
lt: unif_rand: nerealizuota RNG rūšis %d

en: unimplemented complex function
lt: nerealizuota kompleksinė funkcija

en: unimplemented complex operation
lt: nerealizuota kompleksinė operacija

en: unimplemented feature in %s
lt: %s nerealizuota ypatybė

en: unimplemented pch value '%d'
lt: nerealizuota pch reikšmė '%d'

en: unimplemented predicate
lt: nerealizuotas predikatas

en: unimplemented real function of %d numeric arguments
lt: nerealizuota %d skaitinių argumentų realioji funkcija

en: unimplemented real function of 1 argument
lt: nerealizuota 1 argumento realioji funkcija

en: unimplemented type %d in 'createRSymbolObject'
lt: 'createRSymbolObject' nėra įdiegtas %d tipas

en: unimplemented type '%s' in '%s'
lt: '%s' nėra įdiegto '%s' tipo

en: unimplemented type (%d) in '%s'
lt: neįgyvendintas tipas (%d), esantis '%s'

en: unknown 'rw' value
lt: nežinoma 'rw' reikšmė

en: unknown 'type' in "CG" method of 'optim'
lt: nežinomas 'type' "CG" 'optim' metode

en: unknown X11 color/colour model -- using monochrome
lt: nežinoma X11 spalva/spalvų modelis -- naudojant vienspalviškumą

en: unknown compression, assuming none
lt: nežinomas glaudinimas tariant, kad nėra

en: unknown cumxxx function
lt: nežinoma cumxxx funkcija

en: unknown encoding: %d
lt: nežinoma koduotė: %d

en: unknown error (report this!)
lt: nežinoma klaida (praneškite apie tai!)

en: unknown input format
lt: nežinomas įvesties formatas

en: unknown op
lt: nežinoma op

en: unknown or inappropriate output format
lt: nežinomas arba netinkamas išvesties formatas

en: unknown output format
lt: nežinomas išvesties formatas

en: unknown type in "CG" method of 'optim'
lt: nežinomas tipas "CG" 'optim' metode

en: unknown warning (report this!)
lt: nežinomas įspėjimas (praneškite apie tai!)

en: unprotect(): only %d protected item | unprotect(): only %d protected items
lt[0]: unprotect(): tik %d apsaugotas elementas
lt[1]: unprotect(): tik %d apsaugoti elementai
lt[2]: unprotect(): tik %d apsaugotų elementų

en: unprotect_ptr: pointer not found
lt: unprotect_ptr: rodyklė nerasta

en: unrecognised format specification '%s'
lt: nežinoma formato specifikacija '%s'

en: unrecognized internal function name "%s"
lt: nežinomas vidinės funkcijos vardas "%s"

en: unrecognized value of 'save'
lt: nežinoma 'save' reikšmė

en: unresolved node during restore
lt: neišspręstas mazgas atkūrimo metu

en: unsupported conversion from '%s' in codepage %d
lt: perkodavimas iš '%s' nenumatytas kodų lentelėje %d

en: unsupported conversion from '%s' to '%s'
lt: nenumatytas perkodavimas iš '%s į '%s'

en: unsupported conversion from '%s' to '%s' in codepage %d
lt: perkodavimas iš '%s į '%s' nenumatytas kodų lentelėje %d

en: unsupported conversion to '%s' from codepage %d
lt: nepalaikomas konvertavimas į '%s' iš kodų lentelės %d

en: unsupported mode
lt: nėra veiksenos

en: unsupported type
lt: tipo nėra

en: unsupported version of Windows
lt: nenumatyta Windows versija

en: unused argument %s | unused arguments %s
lt[0]: nenaudojamas argumentas %s
lt[1]: nenaudojami argumentai %s
lt[2]: nenaudojamų argumentų %s

en: unz connections can only be opened for reading
lt: unz ryšiai atidaromi tik skaitymui

en: url(method = "libcurl") is not supported on this platform
lt: šioje platformoje nenumatytas url(method = "libcurl")

en: use format %d or %i for logical objects
lt: loginių reikšmių objektams naudoti %d arba %i formatą

en: use format %d, %i, %o, %x or %X for integer objects
lt: sveikųjų skaičių objektams naudoti %d, %i, %o, %x arba %X formatą

en: use format %f, %e, %g or %a for numeric objects
lt: realiųjų skaičių objektams naudoti %f, %e, %g arba %a formatą

en: use format %s for character objects
lt: tekstiniams objektams naudoti %s formatą

en: use of %s for input is not supported
lt: %s naudojimas nepalaikomas įvestyje

en: use of NULL environment is defunct
lt: NULL aplinkos naudojimas yra nepilnas

en: using 'as.environment(NULL)' is defunct
lt: as.environment(NULL)' naudojimas yra nepilnas

en: using 'raw = TRUE' because '%s' is a fifo or pipe
lt: naudojamas 'raw = TRUE', nes '%s' yra FIFO

en: using a text-mode 'file' connection may not work correctly
lt: naudojant tekstinę veikseną 'file' ryšys gali veikti netinkamai

en: value for '%s' outside of -1:2 is set to %d
lt: reikšmė '%s' už -1:2 ribų nustatyta kaip %d

en: value in '...' is not a promise
lt: reikšmė esanti '...' nėra perspektyva

en: value out of range in '%s'
lt: reikšmė nepatenka į intervalą '%s'

en: value out of range in 'perm'
lt: reikšmė nepatenka į intervalą 'perm'

en: variable names are limited to %d bytes
lt: kintamųjų vardai yra ribojami iki %d baitų

en: vector is too large
lt: vektorius per didelis

en: vector size cannot be NA
lt: vektorinis dydis negali būti NA

en: vector size cannot be NA/NaN
lt: vektorinis dydis negali būti NA/NaN

en: vector size cannot be infinite
lt: vektorinis dydis negali būti neapibrėžtas

en: vector size specified is too large
lt: nurodytas vektorinis dydis yra per didelis

en: vector: cannot make a vector of mode '%s'.
lt: vektorius: negalima sukurti tipo '%s' vektoriaus.

en: version %d not supported
lt: versijos %d nėra

en: warning message truncated to 255 chars
lt: įspėjantysis pranešimas sutrumpintas iki 255 simbolių

en: warning messages from top-level task callback '%s'
lt: įspėjamieji pranešimai apie aukščiausio lygio užduočių atšaukimą '%s'

en: whence = "end" is not implemented for gzfile connections
lt: whence = "end" netaikoma gzfile ryšiams

en: width is not computable for %s in "bytes" encoding
lt: plotis nėra apskaičiuojamas %s "bytes" kodavime

en: wilcox allocation error %d
lt: wilcox paskyrimo klaida %d

en: write error during file append
lt: rašymo klaida papildant failą

en: write error in extracting from zip file
lt: įvyko rašymo klaida išskleidžiant ZIP failą

en: write error on 'gzcon' connection
lt: rašymo klaida 'gzcon' ryšyje

en: write failed
lt: įrašyti nepavyko

en: write not enabled for this connection
lt: šiam ryšiui įrašymas neįgalintas

en: writeChar: more bytes requested than are in the string - will zero-pad
lt: writeChar: turi būti daugiau baitų nei yra eilutėje - nebus užpildyta

en: writeChar: more characters requested than are in the string - will zero-pad
lt: writeChar: turi būti daugiau ženklų nei yra eilutėje - nebus užpildyta

en: writing error whilst flushing 'gzcon' connection
lt: rašymo klaida kol išvalomas 'gzcon' ryšys

en: wrong args for environment subassignment
lt: neteisingas args aplinkos padalijimui

en: wrong argument ...
lt: neteisingas argumentas ...

en: wrong arguments for subsetting an environment
lt: klaidingi aplinkos papildomų nustatymų argumentai

en: wrong length for '%s' argument
lt: klaidingas '%s' argumento ilgis

en: wrong sign in 'by' argument
lt: neteisingas ženklas 'by' argumente

en: wrong type for argument
lt: klaidingas argumento tipas

en: wrong type for argument %d in call to %s
lt: klaidingas argumento %d tipas kreipinyje %s

en: wrong value for .Method
lt: neteisinga reikšmė .Method

en: wrote too few characters
lt: parašėte per mažai ženklų

en: you must specify '--save', '--no-save' or '--vanilla'
lt: nurodykite '--save', '--no-save' arba '--vanilla'

en: zero-length argument
lt: nulinis argumentas

en: zero-length component [[%d]] in non-empty "POSIXlt" structure
lt: nulinio ilgio komponentas [[%d]] netuščioje "POSIXlt" struktūroje

en: zero-length pattern
lt: nulinio ilgio šablonas

en: zip file '%s' cannot be opened
lt: nepavyko atverti ZIP failo '%s'

en: zip file is corrupt
lt: sugadintas ZIP failas

en: zip path is too long
lt: per ilgas ZIP kelias
